Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Vadi58
Dnes som našiel, odskúšal a som spokojný s náhradným riešením tohoto problému nefungovania hlasových povelov cez BT. Inštaloval som do mobilu s Androidom apku Mono Bluetooth Router - https://play.google.com/store/apps/deta ... free&hl=sk a navigačné pokyny sú v BT ... mimochodom presmeruje viaceré zvukové výstupy do BT, ako hudbu, You-Tube atď.

Edit: priame spojenie s BT funguje ani na Samsung Trend plus a Samsung S4
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message
Last edited by Vadi58 on Fri May 08, 2015 3:27 pm, edited 1 time in total.

Post by Vadi58
Takže ako sa zdá, koľko ľudí, toľko chutí :mrgreen: Ani jeden problém nie je príjemný. Treba tieto poznatky neustále posúvať programátorom Waze. Výzva pre tých, čo ovládajú anglický jazyk. ;)
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
A predtým ti fungoval? Alebo to teraz skúšaš prvý krát? Aký máš mobil?
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Kuava, kuava, mám zase jeden problém, ktorý má serká. Pri inštalácii Waze mi pridalo 3 priateľov z FB. Po nejakom čase som nahovoril ďalšieho na Waze (nemám ho na FB, ale v Kontaktoch) a on si požiadal o pridanie. A pridal som ho bez problémov.
Teraz mám ďalšieho kamoša z FB, ktorý sa mi pôvodne automaticky nepridal, ale mi poslal žiadosť o pridanie... odsúhlasím (už mnohýkrát) a nepridá mi ho do zoznamu. Neviete, kde je problém, alebo ešte lepšie, neviete, ako ten problém vyriešiť?
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
AgentW4C wrote:Na neviditelné kontakty z Facebooku mi zatím vždycky pomohlo odpojit Facebook, restartovat aplikaci a zase jej připojit.
Šťastný to človek! Žiaľ mne to nepomohlo. Zopár krát som odpojil a pripojil FB bez i s reštartovaním programu i telefónu. A nič. Už som aj odinštaloval a následne znovu nainštaloval Waze - a ani to nepomohlo. Možno to bude telefónom, lebo mám problémy aj s priamou hlasovou navigáciou do bluetooth.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Ahoj! Otázka na telo - ako to je s pravidlami používania U-turnu, kde sa o tom dá viac dočítať, vo Wiki som to nenašiel. Zdá sa mi, že v tom mám medzery :?:
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Ma5jkl vďaka za vysvetlenie, toto som chcel počuť.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
No nie som si istý, že Android je bezchybný. Ja som mal tento prípad s priateľmi na Sony XPERIA P. Kúpil som si nový mobil, na ktorom to slape v pohode a keď som si na starom mobile všetko poupratal a urobil továrenské nastavenie, div sa svete Waze funguje bez problémov.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Jedine prihlásenie pod pôvodnými prihlasovacimi údajmi Ti zabezpečí kontinuitu. Pokiaľ si predtým úmyselne nezrušil účet.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Tak to ti ešte stále blbne aktualizácia... a nie si v tom sám

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message