Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Ato190f1
Okej vďaka. Ja by som keď už nechceme použiť tie Košice, tak dať smer Sečovce a smer Centrum.

A mal si na mysli toto fórum ? viewforum.php?f=275
 
Ato190f1
Posts: 79
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Ato190f1
@porubcan

Vďaka za odpoveď. Navrhujem pridať smer Košice a smer Centrum. A ďalšie také benzínky, kde chýba rozoznanie adries, resp. smeru už budem zadávať do fóra.  ;)
 
 
Ato190f1
Posts: 79
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Ato190f1
Ahojte,

viem si nastaviť, aby ma Waze viedla prednostne po cestách 1. triedy prípadne prednostne ak cestujem napr. z PO do BA, tak po diaľniciach a rýchlostných cestách ? Nakoľko mám real príklad trasy Humenné - Košice a vedie ma kade tade len mi nikdy neponúkne komplet celú jazdu po ceste I. triedy prípadne kombináciu úseku s diaľnicou pred Košicami... 

Ďakujem za odpoveď.
Ato190f1
Posts: 79
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Audinka6
Dobrý den,
je to tak měsíc, co se mi aktualizovaly body. Od te doby jsem najezdila tak 10000km a včera po aktualizaci, která měla proběhnout se mi tam km vůbec nenačetly..načetlo se mi jen 2000bodů ani nevím přesně za co..ale stav km se nezměnil. Znamená to, že jsem o ně přišla?
Děkuji za opověď
Audinka6
Posts: 2
Send a message

Post by Audinka6
Turrican7 wrote:
Audinka6 wrote:Dobrý den,
je to tak měsíc, co se mi aktualizovaly body. Od te doby jsem najezdila tak 10000km a včera po aktualizaci, která měla proběhnout se mi tam km vůbec nenačetly..načetlo se mi jen 2000bodů ani nevím přesně za co..ale stav km se nezměnil. Znamená to, že jsem o ně přišla?
Děkuji za opověď
Ahoj, Cital som vcera na FB stranke ceskeho Waze ze body blbnu - nepribudaju vseobecne, a tiez ze casom budu dohrate; a tiez ze neWazujeme koli nim ;)

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk
Děkuju za odpověd. Sice "newazuju" kvůli bodům, ale poteší Tě, když postupuješ z jedné urovně na druhou, což nepůjde, pokud by se body neměly pripsat vůbec..
Audinka6
Posts: 2
Send a message

Post by audis
Vidím dobře, že v poslední verzi již není nastavení trasa rychlá nebo krátká, nebo to jen nemohu najít?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Mám klient 4.43.0.3. Policejní hlídku, nebezpečí na vozovce, upozornění kolony a věřím že i ostatní výstrahy mně to hlásí asi 400 m než k nim dojedu.
1) dělá vám to těch 400 metrů taky? (je to správně?)
2) připadá mi, že by to chtělo 800 metrů dopředu (k překážce dojedu stovkou za asi 12 sekund, to je dost málo info dopredu) . Máte stejný názor? Může někdo dát požadavek do Izraele? (pokud se tak již nestalo). Prosím o popis stavu, pokud nejsem první pohled s tímto nápadem).
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Jasan díky vyřešeno
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Zdravím, koupil jsem si nový telefon a instaloval v lednu tehdy aktuální verzi waze. Při hlášení policie (jakékoliv) není kam přidat vlastní komentář? (na starším telefonu a rok staré verzi to šlo)
chyba je v mém telefonu nebo lednové app, nebo před časem tato možnost z app zmizela a má to tak být?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
také vám webový plánovač tras plánuje trasy mimo dálnice? Viz screen. https://i2.paste.pics/2c4e18d473efc0fbb ... 16cb6c.png
Nebo co dělám na webu něco špatně? Jestli dělám všechno dobře a nedá se s tím nic dělat, je to také odpověd které rozumím. Děkuji za odpověd.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.