povedal by som, ze z historickych dovodov, tot este nedavno nebolo v klientovi runwaye vidiet, kreslil som ich lebo co ak raz bude
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Mno hej, landmarky pre runwaye asi zmysel nemaju, treba sa dohodnut a spravit to vsade rovnako.
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Tak ma prave pobavilo ako je zakreslene Kosicke letisko
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0
Ahoj
mam dotaz k Ulozenym mist v aplikaci Waze, existuje nejaky zpusob ja je "organizovat" (vytvoreni slozek apod.) ?
Dekuji za info.
mam dotaz k Ulozenym mist v aplikaci Waze, existuje nejaky zpusob ja je "organizovat" (vytvoreni slozek apod.) ?
Dekuji za info.
Je možné nějak někde vidět má oblíbená místa v mapě? Ať už v APPce nebo na webu? Pročetl jsem https://wazeopedia.waze.com/wiki/Czech/Otázky_nováčků a snažil se hledat, ale takové info jsem nenašel... Ukládám si při jízdách zatáčkovité silnice s dobrým asfaltem a když se se chci jet zase projet nebo někam jedu, chtěl bych ta oblíbená místa vidět a vybrat si trasu skrz některé z nich, co bych viděl poblíž... Jak na to?:)
Ahoj,
zapojil jsem se do komunity teprve nedávno na doporučení, zvláště že je Waze propojeno s JSDI apod. a tak jsou informace aktuální.
Tak jsem nahodil Waze a vydal se ráno po trase, kde mě Waze v klidu navigovalo přes uzavírku. Nebyla na mapě vidět, tak jsem ji zadal hlášením.. nevydržela v mapě ani do odpoledne téhož dne. Jde o dlouhodobou úplnou uzavírku na silnici I/11 v obci Těrlicko, JSDI zapsanou (viz příloha). Jak tedy funguje ta propojenost? Komunikuje Waze s JSDI vůbec?
zapojil jsem se do komunity teprve nedávno na doporučení, zvláště že je Waze propojeno s JSDI apod. a tak jsou informace aktuální.
Tak jsem nahodil Waze a vydal se ráno po trase, kde mě Waze v klidu navigovalo přes uzavírku. Nebyla na mapě vidět, tak jsem ji zadal hlášením.. nevydržela v mapě ani do odpoledne téhož dne. Jde o dlouhodobou úplnou uzavírku na silnici I/11 v obci Těrlicko, JSDI zapsanou (viz příloha). Jak tedy funguje ta propojenost? Komunikuje Waze s JSDI vůbec?
- Attachments
Aha .. OK Teprve se rozkoukávám a určitě si více počtu o možnostech, jaké Waze nabízí. Děkuji za vysvětlení.
Čao, otázečka: připojený úsekový prvek => silnice, má pří připojení hlavní šipky ( rovně, doprava, doleva, červenou nebo zelenou podle funkčnosti) a šipku zpět. Při připojeném prvku je šipka zpět červená, chápu. Ale na cestě bez ukončení (slepá) je většinou, šipka otočení také červená, to nechápu. Dik.
Jasně, je to tak jak sem si myslel (logicky). Fakt, že běžně je v mapě ve slepé ulici, šipka zpět "Uturn" nepřepnutá na zelenou. Takže narazím => opravit.
Aha, jasně kolektivně-demokratický názor "Je to složitý věc". Podle tebe spoodyenatore na konci slepé ulice, má být v nápovědě povel pro tu milou paní v krabičce - zákaz otočení zpět. Pro nás grafiky červený Uturn?
Re: Waze nováčik - otázky