Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jirys
Nenasel jsem jestli jiz to tady bylo . Slo by nejak zvetsit kolecko kde se zobrazuje rychlost , prd na to vidim ... ?
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
škoda , tak by se to hodilo ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
nocommenta wrote:@pvo11 priemer koliečka tachometra na 10" tablete je 12mm, na 5" mobile 11mm, čo nie je nejaké výrazné zväčšenie.
Presne tak , chtelo by to vetsi at to prectu i ja ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Chtělo by to popostrčit vývojáře aby do memu přidali aspoň 3 velikosti toho kolečka , ať si můžeme vybrat velikost ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Poradi mi nekdo ? Nevim cim to muze byt ale po kazde jak jdu na stranku tak jsem odhlaseny , driv to tak nedelalo ze by mne automaticky odhlasilo ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Ted jsem se zase musel prihlasit , jak prijdu zitra tak se budu muset prihlasit znovu ...
Jak je v rohu napsano login tak se tam zobrazovalo ze jsem prihlasen , ted jiz take je napsano jen login i kdyz jsem prihlasen ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Waze mi fungovalo jiz nekolik let . Ted po posledni aktualizaci se ani nespusti , zkousel jsem odinstalovat vymazat adresare a cistou instalaci a zase nic co stim udelat ? Pouzivam tablet samsung galaxy P5100 - 10"
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Bew1One
Ja v tom nataveni nemam samostatne ten vyhledavaci radek . Ale vzpominam ze kdysi tam byl . Mam ted verzi 4.70 waze .
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by JJ-CZ
ahoj, neporadí mi někdo jak vymažu avatar? Při založení účtu jsem trošku "experimentoval" - vložil si fotku do profilu a teď nevím jak se ho zbavit. Na mapě se mi nelíbí, když ostatní u mě vidí "velkou fotku" a pod tím ten malý klasický waze avatarek (náladový). Zkoušel jsem "nahrát i prázdnou fotku - černý čtvereček" ale i to je potom vidět :( nevím jak vymazat abych měl jen ten základ bez fotky.
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
ahoj,
jak často se aktualizuje seznam(počet) najetých km? už 3tí den se mi nehlo bodové hodnocení ani počet km a to jezdím každý den cca 80-100km a posílal jsem i nějaká hlášení.
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message