Post by ma5jkl
pvo11 wrote:
ma5jkl wrote: -Mají chodníky, když je vše OK, být podsvícené ve VALIDATORU žlutě?
Ano. Iba je potrebne skontrolovat cervene sipky na vjazd, zelene na vyjazd a ignorovat.
V CZ lokalizaci Validátoru rozhodně nemají ani Stezky pro chodce ani Pěší zóny svítit žlutě.
Pokud to v SK lokalizaci žlutě svítí, tak doporučuji to napravit, protože každé nesmyslné hlášení jen vede k tomu, že editoři něco přehlednou.
opravim
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 625 times
Been thanked: 715 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»

Post by ma5jkl
A co tak pouzit "hide". Dam na prvych 10 otazok a skusime.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»

Post by ma5jkl
foxitrot wrote:Hide?

Teraz mi to ide svižne. Opticky by som povedal, že zmizli všetky Quotation bloky? Či zmenil si quote na hide?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Uklikol som sa a odpalilo to vsetky odpovede od 7. preto ti to islo :-(. Hide ale ocividne nefunguje v TT. Takze tudy cesta nevede.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
Mohla by mi nejaka dobra vila vytvorit na wiki stranku kde by sme mohli hodit tie otazky s odpovedami? Alebo ma naviest na to ako a kde to dat, pripadne docasne prava na editaciu. Mojou ideou je aby kazda z otazok mala anchor aby sa po kliknuti na konkretnu otazku vo fore dalo presne skocit na danu odpoved. Zoznam otazok s odpovedami v prilohe.
zaloha.zip
otazky_a_odpovede
(25.38 KiB) Downloaded 94 times
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
pvo11 wrote:
ma5jkl wrote: pripadne docasne prava na editaciu.
Na Wiki žádná práva nejsou. Musíš být přihlášený a jen na stránce klikneš na záložku editovat.
Když chceš vytvořit novou stránnku, tak napíšeš její URL a ono ti to nabídne její vytvoření.
Dik za nakopnutie, nikdy som sa tomu nevenoval :-(
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
Tak som sa s tym pohral. V Tapatalku to (aspon mne) nejde uplne smooth, ale myslim ze je to celkom pouzitelne a nezasekava sa to az tak velmi ako predtym.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
hamilnes wrote:
ma5jkl wrote:Mohla by mi nejaka dobra vila vytvorit na wiki stranku kde by sme mohli hodit tie otazky s odpovedami? Alebo ma naviest na to ako a kde to dat, pripadne docasne prava na editaciu. Mojou ideou je aby kazda z otazok mala anchor aby sa po kliknuti na konkretnu otazku vo fore dalo presne skocit na danu odpoved.
Pomenej silvestruj :-)

Odoslane z Tapatalk z HighTechCrap One
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
hamilnes wrote:
ma5jkl wrote:Mohla by mi nejaka dobra vila vytvorit na wiki stranku kde by sme mohli hodit tie otazky s odpovedami? Alebo ma naviest na to ako a kde to dat, pripadne docasne prava na editaciu. Mojou ideou je aby kazda z otazok mala anchor aby sa po kliknuti na konkretnu otazku vo fore dalo presne skocit na danu odpoved.
Stranku na wiki si už vytvoril, ale wiki používa špeciálne formátovanie - pozri help.
Odporúčam otázku písať ako číslovanú kapitolu. Na každú kapitolu sa potom dá odkazovať jednoducho tak že za link stránky pripojíš krížik a názov kapitoly (namiesto medzier musia byť podtržníky).
Napr. https://wiki.waze.com/wiki/Novacikovske ... 42._Otázka
Cislovane kapitoly su fajn ale formatovanie bolo na ... Vyriesil som to trosku inak. Kazdej otazke som dal id a odkazujem sa na to id. Az taky velky rozdiel v tom nevidim.

EDIT: Sam vidis ze musis niekolko krat editovat svoj prispevok aby si vobec dal spravny odkaz a vyzera to aj tak na ... jednoducho toto sa mi nepacilo. Ako help som pouzival mediawiki.org
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Last edited by ma5jkl on Wed Dec 31, 2014 10:50 pm, edited 1 time in total.

Post by ma5jkl
hamilnes wrote:Až na to, že také formátovanie je vo wiki nepripustné.
Ak je to nepripustne, skus to prerobit. Ja som s tym robil prvy krat a mne to zobrazovalo veci nespravnym sposobom. Ja si potom ten moj prispevok vo fore prerobim na 4 kliky aby to fungovalo na nove odkazy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by ma5jkl
Asi sa jedna o lokalizaciu Validatora pre nejaku inu krajinu, kde maju inak zauzivane pomenovanie obci...

Aku presne verziu Validatora pouzivas? Mne to teda taketo chyby nevyhadzuje na danych segmentoch. Ja mam poslednu 1.1.4 z Chrome Web Store

EDIT: Ahaaa, ono to napise chybu iba v reporte.... No tak to neviem preco. Ale v kazdom pripade je to potrebne ignorovat, nazov obce je spravny.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs