Post by Grepa
shalafi wrote:
grepa wrote: Dotaz 2: V mapě jsou záznamy o průjezdech. Vrstva GPS body. Chtěl bych vědět, proč jsou různě barevné a jak rychle a jak dlouho jsou na Live mapě vidět.
Roznofarebnost zavisi od azimutu daneho GPS bodu, napr. vsetky smerujuce na sever su rovnakej farby.
GPS vrstva sa kedysi (davno) nacitavala spolu s prejdenymi trasami, tj. rano si siel do prace a na druhy den si videl v editore svoju cestu a v GPS vrstve pribudla ekvivalentna seria GPS sipiek. Sudruhom sa ale tento proces uz myslim trochu rozsynchronizoval, takze by som pocital skor s oneskorenim tyzden-mesiac-bulharska_konstanta. Ako dlho je "anyone's guess", cize tazko povedat.
Díky, barevnost podle orientace mne vůbec netrkla. Myslel jsem, že je to otázka stáří (čím starší tím tmavší, ale teď tomu rozumím. Je tak vlastně vidět i při menším zoomu poměr proudění protisměrů => proto ty barvy z opačné strany barevného spektra. Dík za lano.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:
grepa wrote:V editoru je vrstva "správci oblasti", najdu prosím někde komu která zahrádka patří? A co jsou jeho práva a povinnosti? Dík.
Na internetu je katastr pozemku a nemovitosti a tam najdes kdo je spravce sve zahradky. Prava jsou dane vyhlaskou ci zakonem, staci nastudovat. :D


Ted vazne:
Na to se nedivej. 2/3 lidi zobrazenych jako spravci oblasti je neaktualni. Podivej se do fora kdo za posledniho pul roku zde napsal prispevek a kdo tady komunikuje.

Bavil jsem se ze Zirlandem aby vznesl dotaz na HQ, zda by sli ty informace aktualizovat ohledne rozdeleni AM.

Proste tady je forum. Cast pro zadosti o upravu, atd....


Komentář z telefonu.
Jojo, něco jsem zatím na to téma prokvikal a je mi jasnější, že o některé zahrádky se nikdo nestará, ale překrývají zahrádky jiných, vzorně aktivní, které pak není vidět a některým kozlům je trochu jedno, kdo jim do čeho kope. Já jsem jen se nechtěl někoho dotknout. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, je nějaký standardní, doporučený nebo, aspoň vhodný způsob na tuto situaci "Jedu takhle tábořit. Škodou 100 na ...." A ehje něco jako, možná chybička. Myslím, to zapomenu, kde to bylo. I klepnu do Waze a říkám, zapiš chybku. No asi obecnou, když si nejseš jistej. Říkám, jako já "Až dojedeš dom, jukne, najdeš, pořešíš si sám, fšak se máš ještě co učit." A teď otázka děláme to z Wazem dobře, nevyvádíme nějaké nepřístojnosti, ...... ? Dík za pomoc.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jsem v editoru a objeví se automatická chyby v oblasti, kterou dobře znám. U hlášených je možný komentář, to je mi jasné, že můžu komunikovat s hlasitelem, pokud je svolný. Je u automatu možno nabídnout nějakou pomoc. Třeba v tomto případě
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 95&env=row
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Prosím i o odpověď na dvě předešlé, ale asi je se.u rychleji, než je možné v lidských silách reagovat. Když dostanu dotaz, na hlášenou obecnou chybu a napíšu co mne k tomu vedlo, třeba "Sorry, jen sem zabloudil" a odešlu zprávu. Můžu poté označit "Nenalezená chyba" a uložit. Najde tato zpráva svého adresáta? Nebo mám chvilinku počkat? Dík za jakoukoliv radu Váš nováčik.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
masvbr wrote:
grepa wrote:Prosím i o odpověď na dvě předešlé, ale asi je se.u rychleji, než je možné v lidských silách reagovat. Když dostanu dotaz, na hlášenou obecnou chybu a napíšu co mne k tomu vedlo, třeba "Sorry, jen sem zabloudil" a odešlu zprávu. Můžu poté označit "Nenalezená chyba" a uložit. Najde tato zpráva svého adresáta? Nebo mám chvilinku počkat? Dík za jakoukoliv radu Váš nováčik.
Všechno co napíšeš do komentate (at uz z klienta nebo v editoru) odejde po odkliknuti vsem kdo dane UR sleduji/založili/prispeli do nej ... to same jim prijde jak do klienta, tak i do jejich mailu. Zavírat lze tak rychle jak to umíš naklikat ;)

Odeslano z telefonu.
Díky za odpověď.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jaký je rozdíl mezi segmentem pěší zóna a stezka pro chodce. A co má budoucnost? Dík
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
spoodyenator wrote:No v reale sa s povolenim da po pesej zone prejst aj autom ale po chodniku ktory ma sirku napr 1m by som to radsej neskusal


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
Dík, ale technicky rozdílu těchto pojmu, zóna a stezka rozumím :( .

Ale ptám se, jak tomu rozdílu rozumí ta milá paní v krabičce a ten trpajzlík co kreslí zezadu ty čáry na ten displej, ale hlavně ten všemohoucí co to všecko řídí toho Tel Avivu.

Tak ještě jednou a jednodušeji.
Otázka: Jaký je rozdíl v routrování trasy a v zobrazení na displeji klienta, pro segment označený pěší zona, nebo stezka pro chodce? Uf :roll: .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Konečně, někdo kdo si nemyslí, že se ptám na hlouposti. Dík. A prosím tě co při výběru pro volit, myslím tím podobně, jako obslužná komunikace a ulice (mají být v budoucnu sloučeny pod ulici). Dík
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Už jsem myslel, že nemusím, ale ještě zpět. Mě je jasné že já po chodníku s autem ne, max se šlapacím. Ale podle MÝCH zatím velmi, ale velmi omezených znalosti:

1/ na displeji je to šumák (spisovně jedno ;) )
2/ routing tě nepovede ani, ani tam (Padouch, nebo hrdina. Všechno jedna rodina) :P .
3/ ale když už vlezeš na zónu, nebo chodník waze protestovat nebude :( .
4/ max tě bude posílat kratší cestou pryč :? (nesjízdný segment).
4/ a future happy star :roll:.

Ale jestli jsou toto parametry aplikované ve waze. Jsem nenísu jistý :| .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message