Nedá, zakresli ho nanovo...ArgiCZ wrote:Ahoj,
zajímalo by mě, když bych omylem smazal segment, dá se to nějak obnovit?
Díky
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Fotky miest zadávaš priamo na mieste, ktore si navštívil, nie dodatočne...cukrik007 wrote:Zdravim pani.
Mam problem.
Nedaju sa mi vkladat zo zariadenia fotky miest ktore som navstivil.
Zariadenie Samsung Galaxy tab 10,1"
Proste vypise hlasku: "Fotoaparat je nedostupný"
Dakujem za radu
Jano
Cez aplikáciu v NAHLÁSIŤ klikneš na tlačítko Miesto, objaví sa ti fotoaparát, urobíš záber miesta, a ďalej pokračuješ spresnením polohy miesta na mape, doplnením ďalších informácií o ňom...
môžeš ho označiť ako súkromné (obvykle ide o dom, obydlie), alebo verejné...
pomerne často je už hodne miest v editore, vtedy fotku priradíš k existujúcemu miestu (zobrazuje sa zoznam existujúcich v okolí), ak ide o nové miesto uvedieš názov, zaradíš ho do správnej kategórie, doplníš údaje ako adresa, web stránka, tel. číslo, otváracie hodiny, poskytované služby a ďalšie informácie...
EDIT Jo, ešte pokiaľ ide o teba, nedostal si v minulosti nejaký ban na edity?
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Neda sa vlozit dodatocne, len z miesta na ktorom si...cukrik007 wrote: Este sa opytam, da sa foto vlozit aj dodatocne? Na niektorych miestach totiz signal nieje
V oblastiach bez signalu ani nefunguje prave tlacitko v klientovi, nemas sancu sa prepracovat k fotoaparatu.
(Skusobna fotka z tabletu Samsung Galaxy)
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Je tam séria DSVP, DSVP, OVP; namiesto OVP by mohlo byť PPZ alebo DSVP...vlado_s wrote:... Máme nieľko riešení ako ju opraviť.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
A kde sa o tom dočítam?ma5jkl wrote:ano, ale ked ju nahlasis tak server si (vraj) da vacsi pozor na situaciu na danom segmente a potencialne skor zareaguje...nocommenta wrote:Kolony nie je potrebne hlasit, spomalenie, znizenie rychlosti dokaze vyhodnotit Waze...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Ďakujem, k tomu aj niečomu ďalšiemu sa mi podarilo prepracovať, len v inom jazyku...hamilnes wrote:Tu sa o tom dá dočítať: https://wiki.waze.com/wiki/Czech/Naviga ... ic.C3.ADch
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Sú tam nakreslené segmenty, ktoré sú opätovne prekreslené, tak tam máš dve vrstvy segmentov, z ktorých je jedna pripojená, a tú ďalšiu sa ti už nedarí napojiť na ten istý nod...DominikBmw wrote:Pánové, nechával jsem, ještě když jsem byl L1, připojit několik segmentů
(až dole viewtopic.php?f=274&t=160765), všechno bylo OK, ale teď mám většinu z nich červeně a přestože jsem už L2, nemůžu je zeditovat, aby byly správně.. je to nějaký bug? Jedná se např o tyto segmenty:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =163132289
nebo
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 045&zoom=8
Segment bol zakreslený už v roku 2012 a ty si ho prekryl tromi novými segmentmi...
Aj v tom druhom prípade ide o dve vrstvy segmentov...
Skús sa na to pozrieť pri väčšom zoome a duplicitné segmenty vymaž...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Prebehol update mapových dlaždíc, ten segment z roku 2012 v Písku už nenájdeš... Skontroluj si edity (šípky červené)...DominikBmw wrote:Právě, že jsem původní segment zkrátil a přidal k němu další 2, takhle se to podělalo až po dvou dnech, kdy to bylo naprosto v pořádku.. a když ho chci smazat nebo upravit, vyhodí mi to chybu:
Pauza a očakávanie zafixovania mapových editov na INTL serveri...GinBook wrote:Tipuji na ghost segmenty. Tusim ze WME delal v poslednich dnech problemy. Zkusenejsi vi, ze by se nemelo editovat v te dobe. Vysledek je potom na svete.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Obávam sa, že také slimačie tempo, aké požaduješ (aspoň podľa prezentovaných obrázkov), sa vo waze ani nedá dosiahnuť...Jurawood wrote:...já požaduji tak jak jezdí všichni:
jak toho dosáhnout? Jel jsem do Pardubic a zpět do Brna, ale ty trasy byly hodně zvláštní, spíše okrsky vedlejší, 2.třídy, do kopce z kopce
Namlátil jsem to teď doma ještě do sygicu a kupodivu trasa jak má být. Rád bych toho dosáhl ve váze.
Po stlačení tlačidla navigovať zadáš cieľ jazdy, a následne v menu odklikneš Trasy
Waze ti ponúkne tri trasy k zvolenej destinácii s uvedením čísla (druhu) cesty, času, vzdialenosti,
Po ťuknutí do pravého horného rohu uvidíš jednotlivé trasy na mape, je len na tebe, ktorú z nich si vyberieš.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Obávam sa, že toto neporiešime...martdvorak wrote:Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak vyřeším při editaci, kdy mi při uložení plochy nebo bodu vyskočí hláška "označené místo není na území státu". V detailech mám českou republiku, město i ulici vyplněnou.
Jedná se o oblast Krnov, freedit 509, který se teď momentálně marně snažím zeditovat.
Děkuji. Martin.
Obecný problém - s editáciou v pohraničí sú spojené problémy, kedy vyskakuje táto hláška a jednoducho sa plocha napriek tomu, že je na území štátu ani nedá uložiť...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: Waze nováčik - otázky