Včera (neděle 20/9) to fungovalo ze Smíchova na Radlice, ale bylo to výrazně pozadu (stovky metrů). To ta moje první zkušenost byla tak na +- 50m.
Zároveň to píše "LOST GPS" a ukazuji přibližnou pozici. Jestli tohle bude fungovat, tak je to velký posun vpřed.
BTW: poslední cca 4 týdny pozoruji zhoršení v routování. Vesnicí mě to z hl. tahu stáhne do obce, 2x odbočení vlevo, obytná zóna a STOP při návratu na průtah. Ani fyzicky to není rychlejší. A papírově ...
Nebo - místo aby se použilo něco jako "až to bude možné, otočte se", tak mě to táhlo asi 1500m na druhou stranu, tam mě to otočilo a kolem místa výjezdu už správným směrem. Otočit se dalo tak 5x. Jenže bez oddálení mapy tohle nepoznám.
Zároveň to píše "LOST GPS" a ukazuji přibližnou pozici. Jestli tohle bude fungovat, tak je to velký posun vpřed.
BTW: poslední cca 4 týdny pozoruji zhoršení v routování. Vesnicí mě to z hl. tahu stáhne do obce, 2x odbočení vlevo, obytná zóna a STOP při návratu na průtah. Ani fyzicky to není rychlejší. A papírově ...
Nebo - místo aby se použilo něco jako "až to bude možné, otočte se", tak mě to táhlo asi 1500m na druhou stranu, tam mě to otočilo a kolem místa výjezdu už správným směrem. Otočit se dalo tak 5x. Jenže bez oddálení mapy tohle nepoznám.
Re: Waze nováčik - otázky