Děkuji za tipy.
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version
Waze: last version
1) v nastavení klienta je možné zvolit typ vozidla buď "osobní", nebo "taxi". Jezdím různými typy aut, od osobáku, před dodávku (Sprinter), po náklaďák (Atego). Několikrát se mi stalo, v neznámé oblasti, že mě Waze vedlo přes les, kde se větším autem fakt nedalo projet. Počítá se s přidáním typu "nákladní"?
2) v nastavení je defaultně nastaveno omezení obtížných křižovatek. Chápu-li to správně, tak pokud přepnu na "neomezit", bude trasa naplánovaná podle jiných kritérií? Má to u nás (v ČR) opodstatnění?
2) v nastavení je defaultně nastaveno omezení obtížných křižovatek. Chápu-li to správně, tak pokud přepnu na "neomezit", bude trasa naplánovaná podle jiných kritérií? Má to u nás (v ČR) opodstatnění?
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version
Waze: last version
Děkuji.GinBook wrote:JendaSpeed wrote: Add1) zatim scifi. Tede ne. Waze je pro osobni auta. Nutno s tim pocitat.
Add2) v CR a tusim i v SK neni zadna krizovatka nastavena s timto omezenim obtizne krizovatky. Je jedno jak to je v nastaveni prepnute.
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version
Waze: last version
Téma: Týdenní souhrn
a) v nastavení klienta jsem nenašel možnost vypnutí zasílání tzv. týdenního souhrnu (v poště).
Lze nějakým způsobem nastavit, aby mi tyto souhrny nechodily?
b) "Poštu" bych osobně přejmenoval na "Zprávy"
a) v nastavení klienta jsem nenašel možnost vypnutí zasílání tzv. týdenního souhrnu (v poště).
Lze nějakým způsobem nastavit, aby mi tyto souhrny nechodily?
b) "Poštu" bych osobně přejmenoval na "Zprávy"
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version
Waze: last version
Ahoj jaké je maximální délka trasy? odhaduji omezení cca 1000km díky
mohu vás poprosit o otestování zadáním trasy do cíle: Makarska. Praha - Makarska vždy skončí s chybou serveru. v případě zadání do Zagrebu OK dubrovník opět chyba. děkuji
Ahojte, chtěl jsem se zeptat. Jaká je možná naplánované nejdelší trasa Waze? Když dám Brno (ČR) - Calais EUROTUNNEL (FR), tak Waze spadne a nic nenastaví. Díky za odpověď. Jirka
Ahoj,
rád bych se zeptal jak je to s tím číslováním domů. Z FAQ/Wiki jsem pochopil, že to je těžko použitelné (systém USA na jedné straně sudá na druhé lichá čísla). Já na to koukal u nás v ulici a tam jsou sudá i lichá na jedné straně. A šli i přidávat kde nejsou...
Pak se chci zeptat jak je to s číslováním v obcích kde nejsou jména ulic. Četl jsem, že neřešit, ale přijde mi to hloupý, když mě navigace dovede doprostřed vesnice a teď babo raď (v zimě jich moc venku neběhá...) a některý vesnice jsou docela velký. Nejde uvádět do jména ulice zase jméno obce? nebo něco jako "noname".
Díky za osvětu Jirii
rád bych se zeptal jak je to s tím číslováním domů. Z FAQ/Wiki jsem pochopil, že to je těžko použitelné (systém USA na jedné straně sudá na druhé lichá čísla). Já na to koukal u nás v ulici a tam jsou sudá i lichá na jedné straně. A šli i přidávat kde nejsou...
Pak se chci zeptat jak je to s číslováním v obcích kde nejsou jména ulic. Četl jsem, že neřešit, ale přijde mi to hloupý, když mě navigace dovede doprostřed vesnice a teď babo raď (v zimě jich moc venku neběhá...) a některý vesnice jsou docela velký. Nejde uvádět do jména ulice zase jméno obce? nebo něco jako "noname".
Díky za osvětu Jirii
No kdybych to věděl tak se možná neptám...
Pokud jsem četl návody dobře uvádí se jen orientační (pokud nejsou jen popisná)
Každopádně když napíšu ulici a číslo už mi to vyhledává toto místo ve všech okolních městech (obcích)
pokud napíšu jen obec a číslo nabízí jen body z obce (číslo ignoruje)...proto ten můj dotaz napsat u malých obcí bez pojmenovaných ulic do jména ulice opět jméno obce.
Ptám se jako nováček proto prosím o konkrétní odpověď...případně odkaz kde jsem nečetl nebo četl blbě...Díky
Pokud jsem četl návody dobře uvádí se jen orientační (pokud nejsou jen popisná)
Každopádně když napíšu ulici a číslo už mi to vyhledává toto místo ve všech okolních městech (obcích)
pokud napíšu jen obec a číslo nabízí jen body z obce (číslo ignoruje)...proto ten můj dotaz napsat u malých obcí bez pojmenovaných ulic do jména ulice opět jméno obce.
Ptám se jako nováček proto prosím o konkrétní odpověď...případně odkaz kde jsem nečetl nebo četl blbě...Díky
Ahoj, nevím jestli to tu někde je, ale nepodařilo se mi to najít. Před nějakým časem přestalo fungovat hlášení kolon a jiných věcí v protisměru. Přijde mi to jako krok zpět. Plánuje se s tím něco udělat nebo ta tak už zůstane?
Re: Waze nováčik - otázky