Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by JendaSpeed
Děkuji za tipy.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
1) v nastavení klienta je možné zvolit typ vozidla buď "osobní", nebo "taxi". Jezdím různými typy aut, od osobáku, před dodávku (Sprinter), po náklaďák (Atego). Několikrát se mi stalo, v neznámé oblasti, že mě Waze vedlo přes les, kde se větším autem fakt nedalo projet. Počítá se s přidáním typu "nákladní"?

2) v nastavení je defaultně nastaveno omezení obtížných křižovatek. Chápu-li to správně, tak pokud přepnu na "neomezit", bude trasa naplánovaná podle jiných kritérií? Má to u nás (v ČR) opodstatnění?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
GinBook wrote:
JendaSpeed wrote: Add1) zatim scifi. Tede ne. Waze je pro osobni auta. Nutno s tim pocitat.

Add2) v CR a tusim i v SK neni zadna krizovatka nastavena s timto omezenim obtizne krizovatky. Je jedno jak to je v nastaveni prepnute.
Děkuji.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Téma: Týdenní souhrn

a) v nastavení klienta jsem nenašel možnost vypnutí zasílání tzv. týdenního souhrnu (v poště).
Lze nějakým způsobem nastavit, aby mi tyto souhrny nechodily?
b) "Poštu" bych osobně přejmenoval na "Zprávy" ;)
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by Jezecek007
Ahoj jaké je maximální délka trasy? odhaduji omezení cca 1000km díky
Jezecek007
Posts: 2
Send a message

Post by Jezecek007
mohu vás poprosit o otestování zadáním trasy do cíle: Makarska. Praha - Makarska vždy skončí s chybou serveru. v případě zadání do Zagrebu OK dubrovník opět chyba. děkuji
Jezecek007
Posts: 2
Send a message

Post by JiHaluza
Ahojte, chtěl jsem se zeptat. Jaká je možná naplánované nejdelší trasa Waze? Když dám Brno (ČR) - Calais EUROTUNNEL (FR), tak Waze spadne a nic nenastaví. Díky za odpověď. Jirka
JiHaluza
Posts: 1
Send a message

Post by JiriiSt
Ahoj,
rád bych se zeptal jak je to s tím číslováním domů. Z FAQ/Wiki jsem pochopil, že to je těžko použitelné (systém USA na jedné straně sudá na druhé lichá čísla). Já na to koukal u nás v ulici a tam jsou sudá i lichá na jedné straně. A šli i přidávat kde nejsou...
Pak se chci zeptat jak je to s číslováním v obcích kde nejsou jména ulic. Četl jsem, že neřešit, ale přijde mi to hloupý, když mě navigace dovede doprostřed vesnice a teď babo raď (v zimě jich moc venku neběhá...) a některý vesnice jsou docela velký. Nejde uvádět do jména ulice zase jméno obce? nebo něco jako "noname".
Díky za osvětu Jirii
JiriiSt
Posts: 11
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by JiriiSt
No kdybych to věděl tak se možná neptám...
Pokud jsem četl návody dobře uvádí se jen orientační (pokud nejsou jen popisná)
Každopádně když napíšu ulici a číslo už mi to vyhledává toto místo ve všech okolních městech (obcích)
pokud napíšu jen obec a číslo nabízí jen body z obce (číslo ignoruje)...proto ten můj dotaz napsat u malých obcí bez pojmenovaných ulic do jména ulice opět jméno obce.

Ptám se jako nováček proto prosím o konkrétní odpověď...případně odkaz kde jsem nečetl nebo četl blbě...Díky
JiriiSt
Posts: 11
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by Jirin1975
Ahoj, nevím jestli to tu někde je, ale nepodařilo se mi to najít. Před nějakým časem přestalo fungovat hlášení kolon a jiných věcí v protisměru. Přijde mi to jako krok zpět. Plánuje se s tím něco udělat nebo ta tak už zůstane?
Jirin1975
Posts: 2
Send a message