Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Mon Apr 29, 2019 1:10 pm

Nenasel jsem jestli jiz to tady bylo . Slo by nejak zvetsit kolecko kde se zobrazuje rychlost , prd na to vidim ... ?

Mon Apr 29, 2019 3:11 pm

škoda , tak by se to hodilo ...

Tue Apr 30, 2019 6:30 am

nocommenta wrote:@pvo11 priemer koliečka tachometra na 10" tablete je 12mm, na 5" mobile 11mm, čo nie je nejaké výrazné zväčšenie.

Presne tak , chtelo by to vetsi at to prectu i ja ...

Wed May 01, 2019 9:38 am

Chtělo by to popostrčit vývojáře aby do memu přidali aspoň 3 velikosti toho kolečka , ať si můžeme vybrat velikost ...

Sat Mar 28, 2020 2:31 pm

Poradi mi nekdo ? Nevim cim to muze byt ale po kazde jak jdu na stranku tak jsem odhlaseny , driv to tak nedelalo ze by mne automaticky odhlasilo ...

Sun Mar 29, 2020 1:06 pm

Ted jsem se zase musel prihlasit , jak prijdu zitra tak se budu muset prihlasit znovu ...
Jak je v rohu napsano login tak se tam zobrazovalo ze jsem prihlasen , ted jiz take je napsano jen login i kdyz jsem prihlasen ...

Mon Jul 06, 2020 1:40 pm

Waze mi fungovalo jiz nekolik let . Ted po posledni aktualizaci se ani nespusti , zkousel jsem odinstalovat vymazat adresare a cistou instalaci a zase nic co stim udelat ? Pouzivam tablet samsung galaxy P5100 - 10"

Mon Jan 04, 2021 8:44 am

Bew1One
Ja v tom nataveni nemam samostatne ten vyhledavaci radek . Ale vzpominam ze kdysi tam byl . Mam ted verzi 4.70 waze .

Wed Jan 13, 2016 1:54 pm

ahoj, neporadí mi někdo jak vymažu avatar? Při založení účtu jsem trošku "experimentoval" - vložil si fotku do profilu a teď nevím jak se ho zbavit. Na mapě se mi nelíbí, když ostatní u mě vidí "velkou fotku" a pod tím ten malý klasický waze avatarek (náladový). Zkoušel jsem "nahrát i prázdnou fotku - černý čtvereček" ale i to je potom vidět :( nevím jak vymazat abych měl jen ten základ bez fotky.

Thu Jan 28, 2016 7:21 am

ahoj,
jak často se aktualizuje seznam(počet) najetých km? už 3tí den se mi nehlo bodové hodnocení ani počet km a to jezdím každý den cca 80-100km a posílal jsem i nějaká hlášení.
Post a reply