Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Kladenske_aktuality
porubcan wrote:upravy inych objektov ti funguju? je tento landmark v tvojej editable area (EA)? skus trochu odzoomovat a zobrazit si vrstvu EA - v bledej oblasti mozes editovat v tmavej nie - ta bleda je zhruba 1,5 km radius od tvojich jazd za posledne cca 3 mesiace
nemohu editovat jiné místa.
píše "nemáte oprávnění"
Kladenske_aktuality
Posts: 12
Send a message

Post by klakson23
Dobrý den všem,
s waze jezdím cca 4 roky a jsem maximálně spokojený. Teď se mi stala taková věc, že jsem musel vyměnit starý iphone za nový a když jsem udělal obnovu z icloudu, tak vše je ok, krom waze. Ve waze mi nejde navigovat na kontakty, které mám uložené v mobilu. Waze jsem i smazal a znovu nainstaloval, ale problém přetrvává. Umíte mi někdo poradit, jak to nastavit, aby mi šlo navigovat na uložené kontakty? Prošel jsem celé nastavení ve waze a nic jsem nenašel. Děkuji Vám všem za každou radu.
klakson23
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by klakson23
Toto nastavení v mobilu jsem kontroloval, ale není tam položka "kontakty". Zároveň tam nemám ani povolení k fotoaparátu, tak mě napadlo to, že kliknu na ikonu ve waze "zde parkujete" pak "poslat polohu" a až po té se mě to zeptalo, zda povolím přístup ke kontaktům. Takže vše vyřešeno. Snad to taky někomu do budoucna pomůže :)
klakson23
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by klickon
Už sedm dnů za sebou mi nepřičetla tato skvělá aplikace ani jeden bod do hodnocení. :cry: Dnes poté, co jsem najezdil celkem přes 700 km, odeslal více než 50 upozornění a taky dostal extra 200 bodů mi APP přičetla necelých 450 bodů .... jak je to možné :?: :( Moje motivace používat ji denně a odesílat upozornění z cest jde strmě dolů .... :?
klickon
Posts: 2
Send a message

Post by klickon
Dobrý den.
Asi před týdnem jsem používal Waze a během jízdy se najednou aplikace kousla, černá obrazovka a nakonec jsem musel restartovat telefon. Po opětovném spuštění Waze jsem byl z aplikace odhlášený a byla v anglickém jazyce. Přihlásil jsem se nejprve přes telefonní číslo a píše mi že, vypadám povědomě mám 24 734 bodů s otázkou zda jsem to já. Když to potvrdím, tak mi to napíše, že se nepodařilo ověřit účet a je pravděpodobně ztracen ! Telefonní číslo jsem neměnil, po celou dobu jsem se neodhlašoval, až to aplikace udělala sama, bez mého přičinění.

Tak dám další možnosti přihlášení přes Facebook, jsem ihned přihlášen, mám svůj profil i své nastavení, dokonce i připsané body ale ouha, přesto, že mám v menu "Mé Waze" 24 734 bodů, tak jsem pouze nováček, tzn. nemohu změnit ikonu s náladou. Ale v menu "hodnocení" stále aplikace správně ukazuje moje získané body, pořadí a píše mi úroveň dorostenec.
Za týden po této události se v mém profilu nic nezměnilo. I když jsem najel cca 500 km, tak jsem stále nováček s dudlíkem a asi už navždy budu ... :cry:
klickon
Posts: 2
Send a message

Post by Kobrety11
Dobry den. Používal jsem navigaci waze asi 6 měsíců na telefonu s androidem. Telefon se mi pokazil a musel jsem si koupit nový telefon .Jak můžu do nového telefonu nainstalovat znovu waze navigaci abych ale nepřišel o body které jsem už za svou dobu nasbíral .Je moznost nainstalovat waze navigaci pod původní jménem a heslem při instalace kterou jsem provedl nestarém telefonu nebo to nejde a musím do nového telefonu začínat od začátku jako nováček. Děkuji vám za vaší odpověď .
Kobrety11
Posts: 3
Send a message

Post by Kobrety11
Všem děkuji za odpovědi. Registraci jsem před tím v telefonu dokončil, jméno a heslo mam. Akorát nevím jestli je možnost při nové instalaci se v novém telefonu dostat do fáze kde mě navigace vyzve abych se přihlásil pod existujícím účtem který mám. Ale podle toho co mi píšete asi ano. Ještě Jednou díky za váš čas a odpovědi :-) :-)....
Kobrety11
Posts: 3
Send a message

Post by komichal
Než se zanoříš do ohnivých diskuzí na fóru, je dobré si napřed pochopit, jak se to má dělat ofiko a správně: https://wiki.waze.com/wiki/Pr%C5%AFvodc ... 5%BEovatek (work in progress)
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by korfik
Na tudle otázku tu najdeš odpověď: "protože waze" :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
korfik
Posts: 35
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Kowinho
Mam pár dotazů, upravil jsem ulice v plzni, šlo o ulici železniční. Ale v Mapách žádná změna.
Další dotaz, pokud jsem zadal uzavírku zmizela, když jsem koukal na mapu některé upozornění tam byla i několik dní, moje zmizelo, přitom je stále aktuální.
Nasbíral jsem pár bodů, ale zatím mám v mé waze stále 0 aktualizuje se to někdy? Děkuji
Kowinho
Posts: 1
Send a message