Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
balkontron wrote: Napríklad tu Pokiaľ sa dobre pamätám, tak som tie segmenty na parkovisku upravoval naposledy ja - viacmenej podľa podkladu, keďže hlavná cesta sedí s podkladom. Ale ako sa teraz pozerám, tak tie segmenty sú akési poposúvané oproti podkladu.
ten posun mi v konkretnom mieste vychadza 5;5 vzdy si najdi niekde blizko vacsie cesty idealne pod 90stupnovym uhlom a podla toho si napasuj posun, ja som v tomto konkretnom pripade vyuzil ten kruhac nedaleko. osobne si vypnem aj vrstvu cesty aby som videl iba gps sipky a podla toho posuvam
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
EfendiM9 wrote:a nabudúce je lepšie takúto požiadavku hodiť ako nové vlákno do časti so žiadosťami o úpravu ciest na SK:
viewforum.php?f=275
alebo tu http://www.wazer.sk/nahlasenie-uzavierky/
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
onennee wrote:Ahojte.Ma este niekto problem so sietou ked sa vracia z roamingu?Prejdem CZ/SK hranice,telefon sa pripoji na domacu siet,vsetky ostatne apky funguju ale waze stale vyhladava siet.Musim ho restartovat a znova zadat ciel lebo ani ciel si nezapamata
deje sa to dost casto, ale hlavne na androidoch, iosy to vraj nezazivaju.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
funkcia neexistuje a pre nas editorov by bolo extremne narocne nahodit ake cesty su "rovne" a ake uz nie. predsalen je to subjektivne aj keby si to zaznacil ty sam, no niekto iny by tu cestu povazoval za prijatelnu.

co sa tyka navrhu novych ficur, skus sem: https://waze.uservoice.com/forums/59223 ... our-phone- hoci frekvencia s akou sa HQ pozera do suggestion boxu je uz velmi nizka
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
urcite nie priamo vo waze, je to graficky prvok. podla mna jedina aka taka moznost je znizit si rozlisenie dispeja v telefone (ak ti to telefon podporuje), ale to ti pochopitelne rozhasi vsetko nie iba waze
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
iba zopakujem, je to graficky prvok, ktory sa nezvacsuje podla velkosti displeja ale podla velkosti rozlisenia dispeja, takze velkost sa nezmeni ak DPI maju telefon a tablet plus minus rovnake
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
MilosM_SK wrote:Označenie cesty ako súkromná.
Ide mi o úsek cesty cez parkovisko nákupného strediska. Tú nechcem meniť ako verejnú, lebo je to parkovisko. No ja cez neho jazdím každý deň, lebo mám to o veľa kratšie a lepšie.
Dá sa ten úsek zmeniť ako súkromná cesta iba pre mňa?
nie neda sa nastavit iba pre teba, a aj keby to bola private tak ta po nej nebude viest ak tam nemas ciel. dovodom je ze private segmenty su urcene na ulice, casti ulic kadial nechceme aby navigovalo cez bez zastavenia. velmi podobne su na tom aj parking lot segmenty ktore nedovoluju navigovat po nich ak niekde na nich nemas ciel.

Pre teba je jedina sanca ak chces aby si dostaval trasu cez to parkovisko, davat si tam prejazdny bod, vtedy ta povedie cez to parkovisko.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
PC (livemapa) a mobil spolu vlastne vobec nekomunikuju, takze pripravovat si nieco na PC pre pouzitie v mobile u Waze nefunguje. skus poslat este to miesto s parkoviskom, mozno porubcan nieco vie zakuzlit.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Riesime s HQ aby nam zapli vikendove, resp prazdninove historicke rychlosti.

Waze dokaze zohladnovat aktualne rychlosti pokial su horsie ako historicke, opacne teda rychlejsie prejazdy ako su historicke rychlosti zial zvladat nevie a nech ma niekto opravi ale myslim ze ich uplne ignoruje.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
co znamena "cas sedi"? moje pozorovanie je take, ze ked prejdes nejaku takuto zvycajne zapchatu krizovatku tak cas sa upravi a sedi iba do dalsej takejto podobnej krizovatky. neverim tomu ze ti zazracne sediet cas az do ciela. alebo nejazdis taketo trasy, ale ja viem ze teraz som pribezne stracal ETA ale nie sposobom ze som neposluchol jednu krizovatku a uz to odtial sedelo, proste kazdy segment, kde boli pomale hist rychlosti pomaly uberal z casu ETA
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»