Post by MC_EPc
Ahoj, zkoušel jsem pročíst historii, ale na svou otázku jsme odpověď nenašel.
Takže to zkusím tady.
Jaký zvolit postup proti wazerovi, který u benzínek potvrzuje cenu i když skutečná je jiná. Zřejmě jen sbírá body, ale ceny neopravuje. Mám ověřeno, že cena na benzínce se i několik dní liší od ceny ve waze, přestože tento uživatel každý den potvrzuje, že je aktuální.
Jsem sice nováček, ale waze bych rád užíval právě kvůli aktuálnosti informací a ne jako hru abych nasbíral co nejvíc bodů.
Má waze vůbec nějaký systém vyhodnocení správnosti informací (důvěryhodnosti wazera)? Např. u hlášení si to dovedu představit případných like. U paliva je to těžší...
Díky MC
MC_EPc
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Mdeniel3
Ahojte, chcem sa opýtať, prečo mi nepripísalo body, poslednú cestu mám zaznamenanú z 3. Mája a cestu spat, a celý tento týžden mi nezaznamenalo, ani body sa mi nezmenili? ako to funguje teda?
Mdeniel3
Posts: 1
Send a message

Post by me22dec
Ahoj, včera jsem stál na dvou těch jednosměrných semaforech, co pouští provoz kyvadlově, chtěl jsem přidat do Waze a nikde jsem takovou funkci nenašel. Je tam tato možnost? Jak se k ní případně "proklikám"? ;) Díky. Aleš
me22dec
Posts: 21
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by me22dec
Ahoj,
mám nováčkovský dotaz :oops: . Jsem jen L1 a opravil jsem dvě místa (pension a lékarnu), ale zjevně čekají na schválení.
Nevím, jestli se to samo někomu někde objeví a časem to schválí, nebo musím přímo někoho požádat, zda by mou změnu potvrdil? Díky moc!
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 23.2294119
https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... 23.2294123
me22dec
Posts: 21
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by Medved_80
Ahoj,
vrátil jsem se cca po roce k editaci, vím, že jsem míval někde zapnuté zvýraznění editovatelných pruhů kolem projetých tras, ale teď nemohu najít, kde se nastavuje, poradíte mi někdo?

Díky Medved
Medved_80
Posts: 2
Send a message

Post by Medved_80
Ó, děkuji krásně.
Medved_80
Posts: 2
Send a message

Post by Mefisto8
Stačí kouknout na Waze status a je jasno : Points Update Delay Jul 28, 2018 03:02 od té doby se body nepřipiszují. aktualizují jen americky server
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Mefisto8
skubko wrote:
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Trpezlivost body prinasa :)... Vo vacsine pripadov to vzdy opravia, aj ked to trva dlho, neskor to vacsinou nabehne...
:D
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message