Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Sun Jan 10, 2016 10:25 am

LiborPospa wrote:Někde to tu už Ginbook psal. Ví se o tom a pracuje se na nápravě, stačí vydržať ;-)

Odesláno z mého Huawei P8lite pomocí Tapatalk

Toto je o inom ;) Úpravu v tomto prípade zvládne každý sám :D

Mon Jan 25, 2016 10:23 am

ma5jkl wrote:Ano, mozne to je. Ale je vyzadovane zadanie tvojho telefonneho cisla a nasledne povolit aplikacii pristup ku tvojim kontaktom. mal by sa ti zobrazit tvoj telefonny zoznam (toto je ale zabugovane takze nemusi to vzdy zobrazit vsetky kontakty) a vybrat si ludi ktori maju pri svojom mene ikonku waze (t.j. aj oni zadali aplikacii svoje telefonne cislo) a odoslat ziadost o priatelstvo

Nemáš celkom pravdu, ikonka waze sa zobrazuje, aspoň mne, pri všetkých mobilných telefónnych číslach, bez ohľadu na to či ide o používateľov waze alebo nie.
Screenshot_2016-01-25-11-20-59-1.png
(28.9 KiB) Downloaded 564 times

Tue Jan 26, 2016 8:21 am

ma5jkl wrote:
nocommenta wrote:Nemáš celkom pravdu, ikonka waze sa zobrazuje, aspoň mne, pri všetkých mobilných telefónnych číslach, bez ohľadu na to či ide o používateľov waze alebo nie.

My o voze a ty o koze. Spominal som kontakty vo Waze aplikacii. Nie tvoje kontakty ktore mas z Waze.

bla.jpg

Žiaden z tých kontaktov nemám z Waze.

Tue Jan 26, 2016 7:01 pm

V každom prípade mám tri rôzne zoznamy, pri ktorých sa zobrazuje ikonka Waze...

1. Po povolení prístupu aplikácii Waze ku kontaktom, ktoré mám v mobile, Waze odselektovalo mobilné čísla (pri všetkých kontaktoch s mobilným číslom mi pribudla ikonka waze).

2. Následne sa zoznam kontaktov (s menom a priezviskom identickými s údajmi v kontaktoch v mobile) s mobilnými číslami objavil v aplikácii Waze. Pri niektorých sa objavila ikonka waze, týmto je možné poslať žiadosť o priateľstvo, zvyšných zas pozvať do Waze.

3. Apku mám nainštalovanú na dvoch zariadeniach, na druhom v zozname kontaktov sú uvedení iba používatelia Waze bez telefónneho čísla pod menom a priezviskom, ktorým sa zaregistrovali v aplikácii...

Thu Jan 28, 2016 10:55 am

PetrJ1984 wrote:Dobrý den nevím,jestli se na to už někdo ptal.Aplikaci Waze používám už třetí den a nezobrazují se mi žádné nasbírané body,takže nevím kolik jich mám a ani ujeté kilometry se nezobrazují.

Body a kilometre obvykle nabiehajú denne... teraz sa trochu zasekli... nemaj žiadne obavy, čoskoro sa ti objavia...

Thu Jan 28, 2016 11:46 am

jjanousek1 wrote:tak jsem dohledal, že standart je až 7dní pro dopsaní stavu bodů :(
viz https://support.google.com/waze/answer/6270860?hl=en

To nie je štandard na dopísanie bodov, ale na doriešenie prípadných problémov do 7 dní...

Sun Feb 07, 2016 11:21 pm

Nemusíš splniť ďalšie dodatočné podmienky.

Ak sa pozrieš v aplikácii cez MÉ WAZE / Hodnocení / Vaše body / ...Vyrazte pro tyto bonusy..., tu vidíš bonusové bonbóniky s rôznymi počtami bodov: 200 - Prvý Waze priateľ, 2000 - Prvých päť Waze priateľov. Ak sú tieto bonbóniky vo všeobecnosti v aplikácii oranžové, zatiaľ neboli splnené podmienky na ich získanie. Ak sú sivé podmienky boli splnené a body by mali byť pripočítané.

Pokiaľ máš ako priateľa vo Waze manželku, a ona si ťa taktiež zadala do aplikácie ako priateľa má narok na bonusové body za prvého Waze priateľa.

Sun Feb 07, 2016 11:47 pm

Zo včerajška mám splnenú podmienku na získanie 300 bodového bonbónu (za edity). Dnes po zapnutí aplikácie sa mi zobrazil na ceste, treba po ňom ešte prejsť a schrumnúť ho...
Screenshot_2016-02-08-00-13-04-1.png
(24.48 KiB) Downloaded 500 times

ale či sa mi potom aj započíta k celkovému počtu bodov...

Mon Feb 08, 2016 8:12 am

GinBook wrote:Pokud vím, tak bonbóny jsou v přivítání bodů zaseklé. Až se to odsekne, naskočí to všem.

Nielen tieto... úspešne bol skonzumovaný ten za edity, len v dashboarde neregistrujem bodový prírastok za bonbón (nárast zodpovedá sume za edity a kilometre)....

Sun Feb 14, 2016 4:13 pm

JendaSpeed wrote:Funguje v klientovi, když někomu pošlu zprávu "Klakson", tedy zatroubím na někoho? I když podle mne je to funkce, která není nijak užitečná, spíš taková srandička.

Funguje, nielen zatrúbenie, ale aj poslanie správy.
Post a reply