Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Wed Aug 16, 2017 8:32 pm

ak by si napisal "nemohu provest zadny typ zmeny na kteremkoliv landmarku lezicim v me EA, pricemz sem skousel ruzne druhy zmen (zmena tvaru, kategorie, nazvu ci jineho atributu) a i ulozit jednotlivou zmenu" tak by to bolo vycerpavajuce. takto si mozem iba domyslat, co presne si skusil a ako to teda myslis.

rovnako si nedal vediet, ci mozes editovat semgenty, takze budem predpokladat, ze to ti funguje.

zda sa teda, ze si nejakym sposobom ziskal BAN na upravy POI (asi automaticky - to sa da dosiahnut tak, ze privela uprav, ktore si navrhol, ti niekto zamietol). pozrel som narychlo historiu vyziadanych BANov a tam som tvoj nick nenasiel.

ak sa teda veci maju tak ako sa mi zdaju a ako som popisal vyssie, tak ti vie GinBook vyziadat zrusenie toho automatickeho BANu na POI

PS a ak odpovedas na bezprostredne predchadzajuci prispevok, tak je uplne zbytocne ho citovat

Thu Aug 17, 2017 5:54 am

Možno som prehliadol alebo sa uklikol do nesprávneho archívu. Nevenoval som tomu veľa pozornosti a času. Vďaka za vysvetlenie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tue Aug 29, 2017 3:51 pm

Je to bug. Na odstránení sa pracuje hádam vyše mesiac. Pri troche šťastia to bude opravené v najbližšej verzii.

Wed Aug 30, 2017 7:32 pm

Workaround - pri zmene na/z roamingu obvykle stačí prepnúť na inú apku, ktorá sa pripojí kminternetu (Napr. Chrome) a potom naspäť do Waze.

Mon Sep 04, 2017 6:29 am

je mozne, ze pridane fotky este cakaju na schvalenie. daj presne polohy oboch pripadov a niekto sa na to pozrie...

Mon Sep 04, 2017 7:38 am

vzdy sa moze nieco pokazit (ved Waze uz nejaku dobu pozname)
alebo mohol niekto tvoju fotku zamietnut, ci vymazat... skusaj pridavat fotky aj nadalej...

Tue Sep 12, 2017 6:26 am

nedari sa mi zobrazit prilohu...

Waze nováčik - otázky

Thu Sep 14, 2017 5:53 am

Trubit môžeš na hocikoho, kto je na mape a na hocikoho online z tvojich priateľov, ak si v on nastaveniach nezakázal prijímanie súkromných správ od iných.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201709 ... 5e99a1.jpg

Mon Sep 25, 2017 11:03 am

Ano

Mon Sep 25, 2017 11:07 am

vyzera to na bug, zapni si debug mode (naviguj sa na 2##2). ked sa to stane, sprav screenshot a odosli debug logy (v debug mode je v report menu na to ikona) a daj vediet. posleme na support.
Post a reply