Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Tue Jun 24, 2014 10:07 am

Caute, mam taku otazku ohlade editacie mapy. Kedysi som to uz robil a myslim, ze som prispel aspon kvapkou do mora. Dnes som chcel zase nieco vylepsit a pozeram, ze oblasti, kde som pred tym editoval mapu, uz editovat nemozem. Vraj ich musim prejst pred tym (ano, tato podmienka plati stale a chapem ju). Ale je na toto nejake casove obmedzenie? Lebo vela oblasti, ktore mam prejdene mi editovat uz nejdu. Ako priklad uvediem okolie Starej Bystrice, Radostky, Lutise, Cadca - Makov, kde som co to pokreslil a teraz nemozem. Mozem vediet dovod?

Tue Jun 24, 2014 10:19 am

Skoda, je kopa oblasti, kde este nie su ulice pokreslene, a najblizsich 10 rokov sa urcite nezmenia... Aj ten system prav je trocha pritiahnuty za vlasy. Napriklad na mape mam moj barak so siedmimi vchodmi, v realite je ich tam 6 a nic s tym nenarobim... MF... Navigacka je to dobra, aj ked jej obcas drbe...

Thu Jul 31, 2014 6:10 pm

Ahoj
potřeboval bych vědět jak zapsat do mapy název obce, ve wiki to nemohu nikde objevit díky

Tue May 20, 2014 12:38 pm

Zdravim, mel bych takovou blbou otazku, ale nikde jsem na ni nenasel odpoved. Kdyz chci navigovat pomoci waze, tak si nastavim cil a vyrazim (zatim vse OK) ale behem chvilky mi ze spodni casti obrazovky zmizi ty dve ikonky a panel obsahujici info o casu prijezdu a z horni casti mi zmizi panel, ktery obsahuje info o nasledujici udalosti na trase (napr. po 300m odbocit doleva). Resp oni uplne nezmizi, ale uplne se smrsknou a presunou se do vrchni casti displeje a jsou absolutne necitelne, az kdyz tapnu do leveho dolniho rohu abych otevrel menu, tak se zobrazi spravne. Kdyz menu zavru tak se zase takhle zmrvi. Nesetkal jste se s tim nekdo? (telefon Nexus 5 a android 4.4.2). Predem dekuji za jakoukoli radu.

Tue May 20, 2014 3:55 pm

Premyslel jsem jak nejlepe popsat muj problem a nakonec jsem se rozhodnul udelat par fotek. Vsechno v navigaci funguje v poradu, akorat ta grafika je proste nejak rozsypana. Neco podobneho jsem mel kdysi v Sygicu, ale tam to bylo zpusobeno tim, ze jsem mel upravenou hodnotu systemoveho DPI. Kdyz jsem se snazil najit cokoli k tomuto problemu u navigace Waze, tak jsem nepochodil/nenasel nic ani na anglicky psanych forech, atp.

Takze tady jsou fotky jak to vypada (omlouvam se za kvalitu musel jsem to fotit druhym telefonem)

20140520_173728.jpg
(208.39 KiB) Downloaded 819 times

20140520_173742.jpg
(136.52 KiB) Downloaded 817 times

Tue May 20, 2014 4:47 pm

Tak jsem zkousel preinstalovat i na tu verzi o ktere se nesmi verejne mluvit :-) ale bohuzel problem se zobrazenim textovych instrukci stale zustava...

Wed May 21, 2014 8:37 am

@shalafi: Diky za tip! Ja mam ted aktualni verzi AOKPk (tj sestavy ktere kompiluje kecinzer z androidforum.cz) tak mu zkusim napsat jestli by se na to nemohl podivat.

Wed May 21, 2014 9:53 am

Luxus, mnohokrat dekuji!

Tue May 27, 2014 9:20 am

@shalafi: Chtel bych moc podekovat za ten odkaz na gerrit. Oprava byla implementovana do ROM a nyni uz je grafika v navigaci v poradku! Jeste jednou diky moc! :D

Thu Jul 23, 2015 7:21 pm

To bych bral taky, klidně ať tam je volba že souhlasím s tím že si moji polohu mohou lidé, které mám v přátelích, zobrazit. Bylo by to fajn.
Post a reply