Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by RKSoftware
@shalafi: Chtel bych moc podekovat za ten odkaz na gerrit. Oprava byla implementovana do ROM a nyni uz je grafika v navigaci v poradku! Jeste jednou diky moc! :D
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
To bych bral taky, klidně ať tam je volba že souhlasím s tím že si moji polohu mohou lidé, které mám v přátelích, zobrazit. Bylo by to fajn.
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Zdravim, dneska rano se mi ve Waze objevila nabidka na ridewith program, nez jsem ale stihl vyplnit registraci, tak mi to zmizelo a uz to nemuzu nikde najit. Byla to chyba ze se mi to zobrazilo, nebo delam neco spatne?
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Ne ne, když jsem spustil aplikaci, tak v menu, kde je obvykle ikona obálky pro přístup ke zprávám, jsem měl nabídku na ridewith a když jsem na to klepnu tak se zobrazila nabídka na registraci, odsouhlaseni podmínek, atd. Akorat jsem musel něco rychle vyřídit a když jsem se k tomu chtel vrátit tak to bylo pryč.
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
OK já jsem si říkal jestli třeba nebylo spuštěno nějaké testování a jestli jsem třeba nebyl náhodně vybrán, ale asi to byl jen nějaký zbloudilý paket na síti :)
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Pouzivam oficialni verzi z Google Play (tedy 3.9.5.3).
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
Ahoj

1. Behem jizdy kdyz klepnes na ikonu hlaseni, tak se automaticky ulozi aktualni pozice, to jestli hlaseni odesles hned nebo az za chvili uz je jedno.
2. Nelze, pouze podle aktulani polohy.
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by RKSoftware
@Ginbook: jaké jiné nedodělané funkce například? Že by se člověk měl aspoň na co těšit?
RKSoftware
Posts: 20
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by rokulu
Rád bych měl ve WAZE i ceny CNG. Co pro to mohu udělat?
rokulu
Posts: 1
Send a message

Post by Rst193
ambient899 wrote:Rozhoduje stale uhol napojenia? Pri odbocovani z hlavnej cesty na vedlajsiu by podla mna mal byt stale hlasovy prikaz Odbocte vlavo/vpravo.
ano, vzdy. moze byt hlaska odbocte L/P alebo drzte sa L/P
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message