Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by fishkaa
Ahoj,
po dlouhé době kolem waze nemůžu něco najít - to něco je postup jak vytvořit vlastní tým ve Waze?
Existuje stále tato možnost? Existuje jasný postup? moc děkuji 8-)
fishkaa
Posts: 2
Send a message

Post by fishkaa
škoda, díky za info
fishkaa
Posts: 2
Send a message

Post by ForesterKE
Nazdar,

som novy a pouzivam Waze uz 17 dni, ale mam taky problem ze napriklad body sa mi pocitaju, ci uz v android applikacii alebo na webe v dashboard ale prejdenu jazdu nevidim ani jednu a tiez nemam ziadne prejdene kilometre, stale mi ukazuje 0km a to som dnes presiel cca 100km. Zaujimave ale pri tom je ze android applikacia mi prejdene km rata a postupne vidim ako sa blizim k dalsiemu levelu. Mam nastaveny Svet/World ako je odporucane a skusal som prepnut aj na USA/Kanada a aj na Izrael ale nikde nic. Neviete mi poradit v com by mohol byt problem??? V podstate mi funguju iba body... :-(

Vdaka
ForesterKE
Posts: 9
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by foxitrot
Presne tak, dva paralelne segmenty 141884474 a 199855557 a cervena sipka je medzi nimi.
vargosz wrote:Nemám tam EA, takže to nemůžu vyzkoušet ověřit, ale předpokládám, že jsou tam dva identické segmenty přes sebe.
Mozes. Na chvilu sa odhlas a zahraj sa na pieskovisku ;-)

Na mape som si vsimol, ze sa to tam len tak hmyri editormi :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vargosz wrote:
foxitrot wrote:
vargosz wrote:Nemám tam EA, takže to nemůžu vyzkoušet ověřit...
Mozes. Na chvilu sa odhlas a zahraj sa na pieskovisku ;-)
Já vim, ale jsem línej :-D
Ty ty ty!!! Taki tu uz boli.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:mne pomaha, ked sa dam navigovat na dany ciel. vtedy to zvykne stiahnut aj aktualizaciu.
Na Symbianoch to aj bol jediny mozny sposob rucnej aktualizacie mapy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
To zdržanie na L2 môže byť pár dní a neviem, či to ešte stále robia ručne, ale áno, dočkáš sa :-)

Len sa nepamätám, či sa ti už teraz zväčší oblasť z 1 míle, alebo či až pri L3.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Z posledných troch razov, keď som ten formulár hľadal, som ho našiel len ten druhý krát.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
peta5 wrote:
GinBook wrote:A zaroven by jsi mohl udelat v klientovi obrazek toho mista a dat ho sem.
... Pak jsem si na to vzpomněl večer a v klientovi je noční téma zobrazení a není to zřetelné.
Nastavenie Den/Noc/Automaticky si mozes zmenit uplne hore v Nastaveniach (Rychle nastavenia / Rezim). Das Den, spravis screenshot a vratis naspat na Auto.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote: PS (offtopic) preklad nazvu operatora je standardnou sucastou Androidej lokalizacie alebo to mas specialnu ROMku?
pytam sa, lebo techniku v SK/CZ mutacii nepouzivam a na tomto som sa teda pobavil
Ano :D mne sa ten ovocny operator tiez velmi pacil!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).