Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Fri Feb 21, 2014 7:32 pm

Já mám momentálně možnost si za 99kč s DPH/den připlatit k tarifu obezličku a můžu používat volání, sms a data po EU jako bych byl doma v ČR. Na krátké víkendové výjezdy do EU k nezaplacení. Navíc mám 1000minut zdarma volání do EU měsíčně, takže s kombinací příplatku nemusím řešit jestli volat nebo nevolat za hranicemi.
Jediné co se mi účtuje jsou přijaté hovory pokud jsem za hranicemi. Nezvedám telefon a volám zpět.

Sat Feb 22, 2014 8:22 pm

Já to bral tak, že za 250kč máš 200MB dat plnou rychlostí a potom sice rychlost 16kb/s, ale neomezeně.
Na týden mne to připadalo jako rozumná nabídka.
Ale třeba poradí někdo něco jiného a lepšího na data. V ČR jsou data neskutečně předražené.

Sat Feb 22, 2014 8:52 pm

To vypada taky dobre.

Komentář z telefonu.

Sun Feb 23, 2014 9:20 pm

ermorek wrote:Už týden se mi neaktualizoval počet editací, od 1000 editací to jelo na můj vkuz hrozně rychle, zaseklo se to něco kolem 7500 editací a ted nic. Máte někdo podobný problém?

Zaseklo se to všem. Po drobných úpravách systému se to vše dopočítá. O nic nepřijdeš. ;)

Mon Feb 24, 2014 9:54 am

Není chyba v Lvl . Ale pokud segmenty mají v názvu "No City" tak se tam ta obec neobjeví. ;)

Kukni jak je to u jiných obcí.

Potom se ty mnohauhelníky vytvoří samy za nějakou dobu.

Thu Feb 27, 2014 6:01 pm

To znamena, ze jsou spatne nastaveny hranice obce. Hranice obce maji byt dle znacek zacatek a konec obce. Je potreba se podivat do street view a podle toho udelat junction na segmentu a spravne pojmenovat segmenty.

Komentář z telefonu.

Thu Feb 27, 2014 7:09 pm

ermorek wrote:Takto jsem to tedy upravil dobře?

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... 61&env=row

V noci se mrknu.

Komentář z telefonu.

Thu Feb 27, 2014 9:54 pm

Já mám, tak jsem to opravil.

Fri Feb 28, 2014 8:15 am

Uturn má smysl v místech kde je povoleno se otáčet. A potom v místech kde končí (ve slepé ulici) street a napojuje se private street. Tak aby navigace otočila uživatele na konci street a nepustila ho do private street pokud tam nemá povolen průjezd nebo cíl cesty. Snad jsem se v tom nezamotal.

Fri Feb 28, 2014 8:02 pm

Predpokladam, ze myslis na segmentu geometricke body.

Podivej se do editoru na nejaky segment ( slozity) a pote se na to same podivej do klienta.
Je zbytecne placat geometricke body. Cim mene tim lepe, ale tak aby to bylo OK. Pravidlo na to neni.
Je potreba zvazit svoji vlastni hlavou kde jsou body zbytecne a naopak kde jsou potreba.

Komentář z telefonu.
Post a reply