Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: Waze nováčik - otázky

Thu Apr 24, 2014 9:46 pm

Kowinho wrote:Mam pár dotazů, upravil jsem ulice v plzni, šlo o ulici železniční. Ale v Mapách žádná změna.
Další dotaz, pokud jsem zadal uzavírku zmizela, když jsem koukal na mapu některé upozornění tam byla i několik dní, moje zmizelo, přitom je stále aktuální.
Nasbíral jsem pár bodů, ale zatím mám v mé waze stále 0 aktualizuje se to někdy? Děkuji

Ahoj, vítám tě na foru.

Pokud upravíš něco v editoru, musí se čekat ještě na aktualizaci map na serverech. To může trvat 1 den nebo i týden. Kdy se to stalo zjistíš tady http://status.waze.com/ , my jsme server INTL.

Uzavírky je funkce jak bych to řekl, ne moc povedená. když už se použije je dobré zadat jako dlouhodobá, nebo tady na foru napsat žádost o restrikci pokud je to delší uzavírka, ale zase je to o té aktualizaci na serverech. Je nutné s tím počítat. Uzavírky v klientovi jsou taková chvilková záležitost max na jeden den.

Body jako novému uživateli naskočí asi až po 3-5 dnech, no naneštěstí zrovna je výpadek připisování bodů, tak to bude na delší lokte. To ale neznamená, že by jsi o něco přišel. Vše se připočítá později.

Pokud budeš něco potřebovat, všichni rádi pomůžeme. Doporučuji se na začátku více ptát než editovat a číst forum, byť je trochu nepřehledné.

GinBook

Sun May 04, 2014 9:58 pm

Já mam s poslední verzí ohromné problémy s GPS a připojením na síť. Takže potom to vypadá jak u tebe. Pokud si toho nevšimnu, nezaznamená se mi po cestě nic. Rychlá oprava je vetšinou "letadlo" zapnout vypnout a znova nahodit aplikaci.

Hlášky to samozřejmě říká, protože se trasa načetla na začátku a neuhnul jsem z navržené trasy.

Tue May 06, 2014 8:31 am

ermorek wrote:Zdravím, zmizely starší projeté trasy a to co jsem projel už minulý týden se mi ne a ne ukázat v mapě. Ony ty projeté trasy, resp. místa která jsem projel před nějakou dobou, můžu editovat jenom po určitou dobu? Díky :)

https://www.waze.com/forum/viewtopic.ph ... 10#p769488

asi takto . ;)

Fri May 09, 2014 9:17 am

Hmm. mám ten dojem, že to řešil Porubcan s Ronem a vysvětlení bylo " Ano, víme o problému, řeší se" "soon". Porubcan to jistě vysvětlí lépe jeho diplomatickou řečí.

Wed May 14, 2014 2:12 pm

Jéje to je dlouho, nebylo tam něco o případném zablokování účtu? No, určitě to nebude tak horké.

Ale jak píše Fox skus a dej vědět.

Tue May 20, 2014 2:18 pm

RKSoftware jsem presmeroval z jineho fora sem, neboť jsem neznal sam odpoved.

Komentář z telefonu.

Wed May 21, 2014 8:41 am

Podle mne taky ne,
ono by se potom mohlo stát to, že bude někdo hlava nehlava potvrzovat a prodlužovat události jen tak kvůli bodům. To je kontraproduktivní.
Hlášení události je za 6 bodů, ale také je to tuším omezeno počtem hlášek za určitou krátkou dobu.

Fri May 23, 2014 12:21 pm

Seznam cen? Spis seznam paliv. ;)

Kdyz se spousteli ČS do Waze jako nova ficura, resilo se jaka 4 paliva budeme preferovat v seznamu. Ty 4 paliva je vseobecna dohoda.

Komentář z telefonu.

Sat May 24, 2014 4:18 pm

paaulo23 wrote:Ahojte
Este by som sa rad opytal:
- Lesne cesty netreba prehryzavat? nejako mi to zatial vo fone neukazuje ze ju treba prekusat.
- A prehryzene cesty kolko krat treba prehryzt? Staci ked novo vytvorenu cestu ktoru som ja vytvoril prehryziem sam, ci musia viaceri wazeri?

- já měl zato, že se musí každá cesta potvrdit-prokousat bez vyjímky, ale lesní cesty tedy nevím (poradí zkušenější?). Dost možná před tebou tu cestu někdo již potvrdil.

- prokousat cestu stačí jednou, ale včera jsem jednu stejnou cestu papal 2x. Otázka je jestli budou i 2x body za to samé :). Mám dojem, ve chvíli kdy dojde na aktualizaci map, se ukáže již jako potvrzená.
- Je jedno jestli tu cestu projedeš ty, nebo někdo jiný, na tom nezáleží.

Sat May 24, 2014 4:29 pm

rst193 wrote:Skusenost mi vravi, ze raz nestaci pre potvrdenie. Zda sa mi ze 3x

možná máš pravdu... koukám se do klienta a vidím mnou potvrzená cesta je opět tečkovaná
Post a reply