Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Stačí si změnit nastavení z Motorka na Auto. Motorka má BUG přesně jak je zobrazeno.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ahoj

Tady záleží přesné místo kde bydlíš. Ať to nemáme veřejně, pošli mne to na ginbook.waze (a) gmail.com. V mace místo domu. Já zkontroluji aspoň mapu ve Waze. Možná něco najdeme.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dle vseho staci do toho e-mailu odpovědět. Jinak v aplikaci je pošta a tam jde odpovědět také.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nenačtený mapový čtverec. V posledních několika dnech toho je víc.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
A teď jako to máme vyzkoušet, aby nám to nefungovalo taky? :-D
Já mám strach. ;-)

Android nebo iOS?



Sent from my iPhone using Tapatalk
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Maďarský nástroj je velmi problematický s registrací a dostal jsem tam možnost po dlouhém kopání až po dvou letech. Jak zadávat tak schvalovat. Výhoda tohoto nástroje oproti oficiálnímu je možnost určit směr. A jinak stále funguje.

Bohužel jak oficiální nástroj pro CCP partnery který zmiňuje Pišta (přístup GinBook a vitj v ČR), tak tento neoficiální nástroj z Hungary má jednu nevýhodu. Pokud 2 uživatelé zadají "Tady NE", událost zmizne, ikdyž má nastavený datum ukončení. Tím něco jako "pernamentní" postrádá smysl. Pravda, já to chtěl využít na trošku jinou věc než běžné hlášení a to opravdu natvrdo nastavený čas zobrazení do konce.

V principu se to prostě nechává na uživatelích přímo na cestě.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Pokud tomu dobře rozumím, tak se ta značka ani Waze jako nás editorů netýká. Pro vozidla nad 12 tun, přesněji nákladní vozidla nic neřešíme.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Glipko
neuci ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
Starsia skusenost, ked som takto tunil more v Chorvatsku - postupne slo ukladat menej a menej zmien naraz a ukladanie trvalo strasne dlho. Do stavu, ze sa nedalo ulozit vobec som sa nedostal, radsej som to rozdelil a prekreslil. Kazdopadne to bolo este v predchadzajucej verzii WME, je mozne, ze teraz ten limit dosiahnes skokovo.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
povedal by som, ze z historickych dovodov, tot este nedavno nebolo v klientovi runwaye vidiet, kreslil som ich lebo co ak raz bude ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0