Post Reply

WME Validator - diskuze

Post by bebebrumik
Informace o skriptu
F.A.Q.
Seznam s problémy

Odkazy ke stažení WME Validator:
Super skript, ale pokládá otázky jak u nás řešíme některé problémy označované jako chybné.
  • 1. In Waze, we do not name roundabout segments (otázka pojmenování kruhových objezdů). Skript hlásí, že se jim nedává název a řeší se to landmarkem - pojmenovávat / nepojmenovávat?

2. Two drivable segments share the same two endpoints (ulice začínající i končící na stejném segmentu jiné ulice) - přidávat / nepřidávat junction?
To je asi zatím vše co mě napadá. Neříkám tak ani tak, spíš aby se o tom diskutovalo a řeklo jak se to má dělat.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Last edited by bebebrumik on Mon Feb 03, 2014 1:15 pm, edited 2 times in total.
Editor L5

Post by bebebrumik
Pokud neuvidim důkaz, že jsou problémy s navigováním na takovéto místo (z takového místa), neuvěřim...
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
My jsme ti to nechtěli řikat no... :lol:
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
Ještě mě napadá třída (např. třída Generála Píky).
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by bebebrumik
To je to samý jako s překrýváním segmentů - někdy je to potřeba, jindy tě to upozorní na chybu. Ostré úhly upravuji jenom, když vidím, že by tam měla být hláška OV*, většinou při sjezdu z hlavní do uličky. U překrývání segmentů jsem už párkrát přišel na ghost segmenty, jindy je to nutné zalomení na křižovatce kvůli hlášce.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Editor L5

Post by b-007
Jj. také jsem objevil spousty ghost segmentu. Az me to docela prekvapilo, to mnozstvi...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 117 times
Been thanked: 335 times

Post by berestovskyy
ma5jkl wrote:Dnes pozeram a ze: The segment is locked for you, so Validator did not check it.
Hi,
I guess the segment was modified after the 1st of May. It was discussed on the forum and that's how it is implemented in the current version of Validator.

You can still validate the segments modified prior that date.
berestovskyy
Has thanked: 309 times
Been thanked: 814 times

Post by berestovskyy
Hey,
pvo11 wrote:#131: "Nepojmenovaná silnice vyšší třídy"
Na křižovatkách existují různé krátké propojky, které nemají číslo silnice, protože není jasné jaké by to mělo být, a to jak ve městech, tak mimo město.
Just an idea: you can add ${length} to the template and check if it's at least 3 digits (i.e. /...+/) to exclude short (<100m) segments.
berestovskyy
Has thanked: 309 times
Been thanked: 814 times

Post by bures
Valda zase funguje. Aktualizujte skript.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
[ img ][ img ]
Jirka Bureš

Post by bures
ma5jkl wrote:aj vam validator vypisuje bublinky cez "mozete editovat xy kilometrov v okoli"? Nie ze by som ten napis nejak potreboval vidiet ale rusi ma, ked je to prekryte
Ano. Taky to tak mám.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
[ img ][ img ]
Jirka Bureš