jo, sorry, ja to zkousel bez nuly alt+187vitj wrote:Obojí má stejný výsledek (aspon na obrazovce).masvbr wrote:je to alt+175GinBook wrote: » - alt+0187
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz
jj, to vy uz tady maminko davno nebudetetex232 wrote:kdy se mají zrušit ty R ka a bude do D ? tušíte?
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz
v podstate rozumim, jeste prosim definuj nebo nejak nasmeruj na "nadrzena obec" ... kde to roste?vitj wrote:Nějakou krátkou diskusi jsme zaznamenal, ale řešení Pražského okruhu bylo velmi náročné
Jména obcí se řešila už před "100" lety a závěr byl každej si to dělejme podle sebe. Jednoznačně jsem pro to ujednotit. Nemyslím, si že je to složité. Jméno obce by mělo odpovídat bílé ceduli a pokud jsou několikrát v republice, tak v závorce jméno nadřazené obce. Ostatní varianty budou výjimky a budeme řešit individuálně.
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz
a VelMez je Velke Mezirici ... trosku jihozapadne od ValMezu
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz
Já jsem myslel, že se název exitu už vypustil a píše se podle směrových tabulí. Takový si pamatuju výstup s posledního srazu. Přijde mi to i logické. Název exitu často na dopravním značení nikdy neuvidíš.
Mně se víc líbí čárka:-)
rst193 wrote:Pernstein wrote:Mně se víc líbí čárka:-)
vodorovna, ci zvisla?
Zvrhlíku
Pravidla mi přijdou jasná, přišlo by mi fajn, kdyby se provedla nějaká koordinovaná akce L4 editorů a během jednoho víkendu by projeli celou dálniční síť a sjednotili sjezdy podle těchto pravidel. Nevím jaká je situace jinde, ale co jsem měl možnost dělat pár sjezdů na D5 a D1 tak situace je v současnosti velice neuspořádaná - nebyl před mojí úpravou snad jediný, který by těmto pravidlům vyhovoval. Samozřejmě beru, že pět nebo kolik sjezdů není dostatečný vzorek, ale pochybuju, že by to jinde bylo o moc lepší.
dnes je to v podstate jedno ci nazov obce zacina nazvom Bynina alebo nim konci.vitj wrote:Protože všichni obec znají jako Bynina a i tak je pojmenovaná na bílých cedulích. To, že je správní uspořádání nějak udělané je druhá věc, která slouží jen k rozlišení od jiných obcí se stejným jménem. Ve všech mapách je to vždy Bynina a teprve relativně skrytě zjistím, že patří pod Valmez.
na SK mame pomenovanie Obec - Miestna cast a vyhladavanie ciela funguje korektne aj ked sa zada iba samostatny nazov tej casti a to i v pripade kombinacie s nazvom ulice...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Pernstein wrote:Mně se víc líbí čárka:-)
vodorovna, ci zvisla?
https://www.waze.com/wiki/images/9/9b/W ... 00k_4c.pnghttps://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Re: Pojmenovávání ramp v ČR