Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vitj
masvbr wrote:
GinBook wrote: » - alt+0187
je to alt+175 :)
Obojí má stejný výsledek (aspon na obrazovce).
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pernstein wrote:Pravidla mi přijdou jasná, přišlo by mi fajn, kdyby se provedla nějaká koordinovaná akce L4 editorů a během jednoho víkendu by projeli celou dálniční síť a sjednotili sjezdy podle těchto pravidel. Nevím jaká je situace jinde, ale co jsem měl možnost dělat pár sjezdů na D5 a D1 tak situace je v současnosti velice neuspořádaná - nebyl před mojí úpravou snad jediný, který by těmto pravidlům vyhovoval. Samozřejmě beru, že pět nebo kolik sjezdů není dostatečný vzorek, ale pochybuju, že by to jinde bylo o moc lepší.
Spíše jen L5. Ovšem bych neomezoval nikoho. Není problém, aby kdokoliv požádal o odemknutí a udělal celou křižovatku sám dle nových pravidel.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Nevyjadřoval jsem se z důvodu, že nemám jednoznačný názor a v zásadě ani jedna z variant mi nepřijde ideální takže jsem vyčkával kam se pohne diskuse. Malinko se pohla a přišlo by mi nejlepší v celé délce Pražský okruh a road shield R1. Což asi nejde. Tunely by měli být pojmenovány jako teď.
Další věc je, že část okruhu na katastru Prahy má city Praha, ale cedule končí ještě před okruhem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Jsem pro, takto to vypadá asi nejlépe z možného.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Doplním tedy, Pražský okruh je předělaný.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Na okruhu už je to v mapě. Funguje to a vypadá to dobře.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Tady ten nájezd na Brno je záměrně odpojenej?

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... 89&env=row
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
OK, teď už by jsi neměl mít důvod čekat na unlock. Dálnice a rychlostní silnice jsou na L4.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
To je otázka chápání, kde je hranice obce ;-)
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
vlado_s wrote:
vitj wrote:To je otázka chápání, kde je hranice obce ;-)
Áno :) vo waze je pre nás tabuľka s bielym (nie modrým) podkladom.
Někdo vidí modře a někdo bíle :-)

Samozřejmě souhlasím, že by jsme měli mít jednotný systém pojmenování obcí a pojmenování silnic. Zatím je v tom pořádnej guláš. Vyhledávání adresy ve waze nefunguje, čísla domů jsou v mapě ze staré Cartouche a tedy je jich málo a jsou často blbě umístěná. Čísla z Papyrusu v mapě nejsou a tedy nelze opravit stará a nelze přidat nová. tedy je jedině funkční vyhledávání adresy přes Google záložku. Proto bych na vyhledávání adres rezignoval do doby než to začne fungovat.
Pak by se nám mohl systém pojmenování trochu zjednodušit, protože nebudeme muset splnit všechna možná kritéria.
Tedy obce (části obce) od bílé cedule k bílé. Silnice uvnitř obce se jménem nebo beze jména a silnice mimo obec s číslem nebo beze jména.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message