Post Reply

Automatické zámky

Post by Grepa
V mém okolí se automaticky zamykají se segmenty na L2. Protože je to v okolí myslím, že jsem je všechny někdy dotkl i když někde je poslední edit od někoho jiného, většinou vyšší L. Jsou to klasické L1 segmenty.

např:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,247921826

Něco jde odemknout snadno a něco se brání, ale jde to obejít a odemknout z L2 na L1. Jen mám pocit, že je to jak hrnečku vař. Čím víc odemykám tím více L2 se objevuje :( . Ale může to být, že je jen postupně Toolbox načítá. Přestávám odemykat a počkám co sto ho vzejde.

Je s tím nějaká zkušenost, mám si na něco dát pozor? Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times

POSTER_ID:16885955

1

Send a message

Post by GinBook
Ze by se automaticky neco zamykalo nevim. To bylo kdysi. Spise jsis ani neuvedomil pri editovani, ze tam ten zamek je.

Ale ano. Obcas se stavalo, ze L2 se musi prvni dat na L1 a potom na L3. Uz si dlouho nikdo nestezoval.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Ano, pamatuji si, že jsem na zmínku o automatických zámcích ve fóru narazil, ale nedaří se mi to teď najít. A také v Praze u stolu byla zmínka, že kdysi šly staré segmenty za editorem pořád na vyšší locky nekontrolovatelně.

Snažím se hlídat si nastavení úrovně zámku pořád a trávě při tom jsem registroval L2 místo L1. Když jsem v WME Toolbox udělal selekci, tak toho bylo víc a měl jsem, že mi přibývají, ale je spíš možné, že jejich viditelnost se měnila se zoomem.

A s odemykáním právě obráceně. Jedna cca pětina rovnou šla a zbytek editor se tváří, že se to přepnulo, ale po znovunačtení oblasti ne a zůstává L2. Pomohlo jen nahoru a dolu (L2=>L3=>L1).
Myslím, že L2 není takový problém, ale kosmeticky a prakticky tam nemá být.

Závěr: Budu si dávat ještě větší pozor na loock.

Otázka: Můžu ještě něco jiného?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message