Post Reply

[CS] v označení čerpací stanice

Post by Grepa
Čao, vím že všichni co se účastnily tématického týdne viewtopic.php?f=22&t=80459#p688905 , který přišel s únorem a jen tak rychle neskončí (což je dobře, na nové čerpačky narážím pořád) udělaly spoustu práce. Že přicházím s tímto návrhem, až teď je bohužel souhra okolností.

Ale myslím, že tem prokluz není žádný problém a je možné můj návrh, buď přijmout, nebo vetovat.
Navrhuji:

1/ před názvem čerpací stanice přidat třídící klíč a to [CS]
2/ bez pomlčky dopsat velkým písmen název CS
3/ bez přívlastků typu "spol.s r.o." a podobně.

Odůvodnění:
1/ zjednodušení přehledu a hledání CS, umožní v klientu i na větší vzdálenost rozlišit CS, z některých názvu nelze poznat že je to vůbec CS (např. https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... =249314952 :o , před tématickým týdnem jsem netušil, kde všude se dá sehnat benál ;) .

2/ velké písmo u landmark bych doporučoval obecně pro odlišení od názvu ulic .

3/ příklad (není z praxe - ten jsem už přepsal ;) ), jako "ZOD Agro Dlouhá Loučka a.s." je děs a klient musí zastavit, aby to přečetl. Teda pokud nemá klienta puštěného na 12 palcích ;) . Off topic, už jsem viděl v názvu kostele kompletní popis i krátkou historii 8-) .

Závěr:

A/ při kladné odezvě myslím, že postupná aktualizace názvu ničemu nevadí a nic nekomplikuje. Jde hlavě stejně, jako u fake a názvu obci, o osvětu a znalost pravidel pro nováčiky

B/ v případě, že je nějaký zásadní problém, který se ve svém návrhu opomenul (dnes jsem to počítal, jsem tu s Vámi cca 44 dní i s cestou :P ) přečíst a napsat ne. Já své testovací [CS] jak jsem slíbil GinBookovi opravím.

Dík za názor.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times

POSTER_ID:16885955

1

Send a message

Post by GinBook
Grepa,
Vis jaky je rozdil u CS mezi nazvem a brand? Jak to funguje a co se v dane chvili zobrazje v klientovi?



Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja vedel proc se ptam takto. ;)

Ve sve dobe zakreslovani ČS jsem delal seznam benzinek a jejich pocet podle znacek.

Seznam Brand se nakonec udelal u cerpacich stanic 3 a vice.

Pan na ministerstvu nebyl moc milej, kdyz jsem po nem chtel verejne dostupny dokument s CS v CR. Ten sice existuje, ale je prakticky bezcenny.

To jen pro informaci.

Dulezite je jedno,

Pokud je uvedeny brand, zobrazuje se prednostne pred samotnym napsanym nazvem cerpaci stanice.

Pokud neni brand zobrazi se nazev stanice ktery zapisem.

Z toho mi vychazi, ze s tvym navrhem by to dopadlo tak, ze cast by byla pojmenovana podle brand a druha se zkratkou [CS] a nazev.

Navic nazev je nazev a nepatri tam jineho nez nazev. Do nazvu v podstate davame co je na totemu.

Tridici klic je urcen uz samotnym landmarkem.
Dalsi vec je pripadne vyhledavani.

Navic v radech tydnu bude s landmarky zmena. Nedelejme veci ktere nejsou nyni potreba.

Jak delat cerpaci stanice je dane nekde v pravidlech a v tomto bode neni potreba nic menit. Aspon za mne.

GinBook






Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Napady nevadi. To nas muze posunout vpred.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
AH


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Srandisto.! Ve 14 hod vytvarim vrcholne vysledky v praci. Driv jak v 15 hod se z prace neurvu. A bude se o tom jeste povidat 14 dni co jsem si dovolil. ;) V 17 hod musim byt zase u babicky pro dite. Tak neco mezi 15:45 - 16:45 na kafe by slo.

A domlouvam si jeste jednu schuzku a nevim ktery den to bude.

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Ginbooku nerozumím otázce. Můžeš mi to prosím tě přiblížit.

edit. Jo brand => značka, to rozumím.

edit 2: jestli chápu na co se ptáš , tak je to něco takového jako případ, který jsme společně rozsekli: viewtopic.php?f=22&t=80459&p=741714#p741714
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Děkuji Ginbooku za vysvětlení, ještě to dvakrát přečtu, aby se dobře vyrýsovala drážka v šedé kůře. Teď moc nemůžu, mám bojové úkoly v práci dobře do půlnoci.

Nechci dělat věci co nejsou třeba to ne, ale u téhle mě napadlo, že by to mohlo mít význam.
Ale to víš, novačík než se omele drhne a škrabká ;) .

Pokud se tu nepřidá s námětem někdo jiný, dám na jediný námět a to tvůj.
Ještě jednou dík, za tebe rozumím ;) .

PS: ještě určitě přijdu s nějakýma super nápady, ber tu prosím v poho :) , aspoň já jo.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Děkuji, ten příklad s Gabi byl teď i původně míněn na název z totemu. Že jsi bral [CS] obecně je pochopitelné a podle závěru z reakce na topic bych to pak případně opravil, aby to nedělalo falešné echo. Fakt mi jde hlavně o nápady. Čao.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, Ginbooku.

Tak vidím, že tento topic je mimo téma dne a nikoho nepřivedl k reakci a tak je jasné, že je to tak jak si naznačil.
Jasně že nebudu po vzoru Bolka vytvářet Valašské království. Postupně opravím, slovy smažu [CS] před názvy ;) . S Brandy je to po vysvětlení jasné.

Off topic: myslím, že to nebylo úplně blbé. Třeba u zrovna u té [CS] Gabi z určitého úhlu pohledu není jasné, jestli je to noční bar, nebo kavárna či jiná forma nočního podniku, ale to jen pro nás nezkušené klienty ;) .

A poslední můj dotaz v mrtvém topicu:
Jaký vyplnit název pro CS, na totemu "AH" více jsem na IT nevybrouzdal.
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=18. ... =249314952

Zase za A/ "AH"

PS:
viewtopic.php?f=22&t=80459&p=741714#p741714
zedituji, aby to nepletlo novačika, který nestíhá všechno přečíst ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message