Post by vlado_s
Ahoj, pozriem to až večer. Mne je jedno ako sa o to budete spoločne starať, tak by to bolo jednotné a aktuálne. Každý má svoju predstavu, to je trochu na škodu veci a potom to zbytočne opravujete jeden po druhom ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
tex232 wrote:Já nemám problém s tím jak to má vypadat koukni na R6 mezi Chebem a Karlovými Vary a napiš mi jak se ti to líbí. Nebo koukni na D5 od Plzně na Rozvadov.
Slušná práca... tu by nemala byť 169, nie je na SDZ, nie je to RS tak by tam "nemal" byť EXIT, keď už tak Exit, tých cieľov je tam celkom požehnane, menej by postačovalo. Doporučil by som spojovník bez medzier.

Dám drobnú vsuvku. Ako sa vám tu budú pozdávať hlášky? Idú rýchlo po sebe a po PPV príde napr. DSVL. Vráti sa blondýna na R6? 8-) (matematicky to máte správne...)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
aha, teraz by sa Ti zišla tabuľka :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
k overeniu
tex232 wrote:Pište na rampy také "Ostatní tranzit" když je místo?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Sám so spravil celé Slovensko, písal som všetky rampy na výjazdoch a pritom ich spravujem len ja...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
tex232 wrote:já ti to neberu ani nezlehčuji tu práci ale my chceme editovat a ne dělat crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v, crtl-c, ctrl-v,
crtl-c a ctrl-v je na tom to najlahšie. najťažšie je získavanie údajov so SZD a najcennejšie sú tie získavané na ceste, aj keď za ne nie sú žiadne body..
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
ešte by sme mohli použiť R43 - názov ulice napr. "R43 - Sportovní"...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
- ak si na R ceste, tak rampy začítajú "Exit"
- rampy by mali začínať na mieste začiatku plnej čiary
- delenie rampy je zatiaľ vec preferencie, nemáme to dohodnuté. Ak ju rozdelíš môže byť pomenovaný dlhší úsek -> lokalizácia udalostí, ak ju nerozdelíš tak bez navigovania do cieľa sa autíčko prilepovalo aj do protismeru (možno je tento problém už minulosťou).
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by weits
Ahoj, upravil jsem obě MUK v Českých Budějovicích, ale nevím, kam mám co zapsat ;-) Prosím o kontrolu a o informaci, kam zapsat. Křižovatky jsou zde:

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... 97&env=row

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... 97&env=row
weits
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message