Post by vlado_s
bebebrumik wrote:Ano, zde nemá být. A co zde?
Má, ako písal vargosz, aby si dosiahol hlášku PPZ.
weits wrote:Ahoj, upravil jsem obě MUK v Českých Budějovicích, ale nevím, kam mám co zapsat ;-) Prosím o kontrolu a o informaci, kam zapsat
Ahoj, zatiaľ som sa nechcel sústrediť na mimoúrovňové križovatky v mestách, nakoľko nie sú dohodnuté pravidlá a keď niečo robíme tak nech to je čo najviac jednotné. Tieto križovatky bývajú rozmanitejšie, tak sa ťažšie zjednocujú doporučenia. Zásadná chyba tam nie je.
Ešte doplním informáciu hlášku PPZ dosiahneme aj HWY segment je priebežný a z neho odbočuje rampa. Ak v uzle dôjde ku zmene z HWY na primary, tak tam bude hláška DSVP (alebo OVP, podľa uhla odbočenia).
Myslím, že takéto križovatky nebudeme nikde špeciálne evidovať. Toto nechám na Gina ;)
bebebrumik wrote:Ok, ale tady podle mě nesjíždíš, ale odbočuješ - není tu na to pruh.
áno, ale... dohodnite sa tak aby sa to všetkým páčilo :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Grepa, na rampu nie je dôvod. Je to bežná cesta, bežná odbočka.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Ešte dodám rampy sú špecifické segmenty, ktoré nikdy v editore ani klientovi nezobrazujú (na mape) pomenovanie a pre routing server majú nižšiu penalizáciu ako je prechod na nižšiu kategóriu ciest.

Do názvu vlákna, 1. príspevku, by som vložil CZ, nakoľko na SK sú pravidlá trochu iné.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
je sdílená. ZDZ ~ SDZ
aká šílená? máte ju zjednodušenú a aj hlášky tvoríte "zjednodušene" (na SK my na želanie museli prekonávať waze limitácie)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
je sdílená. ZDZ ~ SDZ
aká šílená? máte ju zjednodušenú a aj hlášky tvoríte "zjednodušene" (na SK my na želanie museli prekonávať waze limitácie)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
R1 - tohovo. Tu by sa ešte zišlo otočiť smer.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
bebebrumik wrote:Vlado, tady máš dva kruháče, u kterých mi to píše chybu. Co to způsobuje? Ví se?
Neviem ktoré myslíš... predpokladám že ti píše toolbox. Na SK sa s tým netrápime a nevieme či by to bolo na škodu.
tex232 wrote:Nezlobte se na mne ale já stále nechápu význam toho formuláře.... zejména teda ten popis ramp ... proč to tam zbytečně kopírovat - nechápu k čemu to bude...
Odpoveď nechám na vašeho CM. Má to zmysel hlavne pri rozpore "mojej" predstavy a skutočnosti. Minimálne nadradená sieť by mala/mohla byť v jedno štýle.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
vargosz wrote:Zdar, přiznávám, že jsem si chvíli lámal hlavu s vyplněním tabulky. Snad jsem to pochopil správně.
ZDZ = Z???? Dopravní Značení ?

Prosím o kontrolu - R7 Exit 2
Môžeš aj posunúť Major HW podľa gps šípok a podkladu.
Do tabuľky si zapísal aj vjazdy. Nemyslím, že tie je nutné evidovať. Pri vzjazdoch býva SDZ veľmi rozdielne... nechám to na vás.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message