Post by Zirland
Po kontrole provedené s "centrálou" potvrzuji redukci území, audis má nyní oblast od Semil do Rokytnice v Orlických horách.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Jestli máte pocit, že area manažeři "nestíhají", asi byste měli vědět, že jen na území města Quito (hlavní město Ekvádoru) je 1020 update requestů od 23. listopadu 2009 do dneška.

Já myslím, že to celkem u nás zvládáme...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Přes noc mi zmizelo ze seznamu 25 update requestů ... vzhledem k tomu, že tam byly samé chuťovky, zdá se mi nepravděpodobné, že by je někdo geniální všechny vyřešil. Tudíž mám podezření, že někdo jenom pouzavíral requesty co našel, aby mu to tam nesvítilo.

Jestli to někdo takhle matlá, tak 1) mu dám přes držku, 2) se už na nějaké opravování cartouche vykašlu.

Nebudu nikoho jmenovat...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Od rána dalších 25 requestů pryč!!

Co mi přišly maily, tak všechno to uzavřel uživatel vitj.

Nevim jestli se mám smát nebo brečet.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
No ty vole on tam ručně nakreslil cesty do kruhu! Já jsem na ten odkaz neměl klikat.

Zachovávám screenshot pro orgány činné v trestním řízení. Každý soud mě nakonec musí osvobodit, jednoznačně zabití v afektu.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
Attachments
Last edited by Zirland on Wed Nov 03, 2010 4:24 pm, edited 1 time in total.
"The Wazebrity"

Post by Zirland
fotrik wrote:Ted uz to neuvidite. Dal jsem si tam sam sobe update request, abych na to nezapomel, a Zirland uz to opravil. Ja bych to zitra zvladl sam, je to na mem pisecku, presto mu samozrejme dekuji za rychle reakce na jakekoliv requesty!
Potřeboval jsem se odreagovat. Moje nasranost přešla v apatii a smutek nad krutostí světa.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
aquarius_cz wrote:Da se nejak udelat revert zmen urciteho uzivatele, jako je zvykem ve wiki?
Bohužel to nejde. Jak já tuhle funkci na Wikipedii miluju...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Nicméně já si dovolím rolfovu prosbu recyklovat z jiného směru a požádám vitj, aby při editaci začal dělat ty věci, kreré podle kolegy nedělá. Propojovat správně segmenty, nastavovat směry. Je třeba si uvědomit, že po první editaci se cesta propisuje do livemap, takže to je pak problém navigace, a také po první editaci začne vypadat jako ostatní normální cesty a ty chyby se kurefsky špatně hledají.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
A je to.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zlín a Šumperk jsou ready.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"