s udrzbou je problem. snimky su aktualizovane bez ohlasenia... aktualizovane oblasti nie su tvarovo stale... teoreticky by mala byt google mapa s polygonmi mapujucimi posunute oblasti + informaciou o posune v danej oblasti uzivatelsky privetivejsia ako nejaka tabulka s permailnkmi.. no udrziavat tu mapu bude extra narocne.
idealne by bolo dostat mapu do 100% stavu (vratane vselijakych polnych cesticiek) a potom ju zamknut... tak ako mam Trnavu. tu ma nejake posunovanie netrapi a ak by zrovna satelitny snimok zmazali, tak mi vobec nechyba...
pripadne uplne obmedzit prava editovat mapu na nasom uzemi pre inych ako schvalenych editorov... a riesit iba URka a ziadosti na fore...
ale dostat mapu do takeho hotoveho stavu... to chce este vela roboty...
idealne by bolo dostat mapu do 100% stavu (vratane vselijakych polnych cesticiek) a potom ju zamknut... tak ako mam Trnavu. tu ma nejake posunovanie netrapi a ak by zrovna satelitny snimok zmazali, tak mi vobec nechyba...
pripadne uplne obmedzit prava editovat mapu na nasom uzemi pre inych ako schvalenych editorov... a riesit iba URka a ziadosti na fore...
ale dostat mapu do takeho hotoveho stavu... to chce este vela roboty...
Re: Cesta nesedi zo satelitnou verziou