Post by pvo11
vitj wrote:Narážím na spoustu landmarků typu "Les", Jezero" atd., které mají v adrese vyplněné město. Myslím, že by u těchto typů, které jsou rozsáhlé a často úplně mimo města či vesnice nemělo být vyplněno nic. Souhlas?
Já když na to narazím a není to v intravilánu města, tak adresu mažu.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
grepa wrote:Také Landmaky jsou místem, kde se lehce schová špatný název obce. Proto při opravě vyplněné město dělá problém. Přítomnost inkriminovaného názvu se většinou pozná, že ho WME Colour Highlights pořád nabízí v Filter by City. Možná by bylo možně vyhledat název v Landmarku pomocí Selectoru, nebo by mohl Selector najít Landmarky s vyplněným názvem. Dotaz na pvo11, šlo by to prosím?
Jde spousta věcí, jen na ně najít čas :). Už teď jsem tam nasliboval věci, ke kterým jsem se zatím nedostal.

Selector teď s Landmarky vůbec nepracuje a sada možných podmínek pro ně je trochu jiná než pro segmenty. To by musel být v podstatě nový nástroj. Jednodušší by možná bylo upravit WME Place tools, aby je uměl výraznit. Zkus napsat autorovi, nemá smysl mít 2 verze, i když u výšek v WME Colour Highlights to tak skončilo, autor na moji prosbu, to tam přidat ani neodpověděl a to dostal hotový kód a ne jen prosbu o doprogramování.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by Rst193
grepa wrote:
frenkfil wrote:Ahoj,
... na chatu me v pondělí asi chánělo vice lidí ...
Jo prakticky všichni přítomní :). Takovou waze grupen jsem je ještě neviděl :P . Chvilku to vypadalo, že jsme tě udusili : :lol: .

Bola to nadherna nahanacka :D
Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by tex232
komichal wrote:btw proč je tu benzinka přes celou křižovatku?
https://www.waze.com/editor/?lon=16.604 ... 83&env=row
smazáno
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Telefonní číslo u pumpy už jaksi není a co jsme jich tam nadali...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
Narážím na spoustu landmarků typu "Les", Jezero" atd., které mají v adrese vyplněné město. Myslím, že by u těchto typů, které jsou rozsáhlé a často úplně mimo města či vesnice nemělo být vyplněno nic. Souhlas?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano vyplňuje, ale o to víc je to potřeba zdůraznit, aby si všichni toho všímali a mazali. Jinak budou výsledky vyhledávání zaneřáděné nesmysly.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message