Já když na to narazím a není to v intravilánu města, tak adresu mažu.vitj wrote:Narážím na spoustu landmarků typu "Les", Jezero" atd., které mají v adrese vyplněné město. Myslím, že by u těchto typů, které jsou rozsáhlé a často úplně mimo města či vesnice nemělo být vyplněno nic. Souhlas?
Jde spousta věcí, jen na ně najít čas . Už teď jsem tam nasliboval věci, ke kterým jsem se zatím nedostal.grepa wrote:Také Landmaky jsou místem, kde se lehce schová špatný název obce. Proto při opravě vyplněné město dělá problém. Přítomnost inkriminovaného názvu se většinou pozná, že ho WME Colour Highlights pořád nabízí v Filter by City. Možná by bylo možně vyhledat název v Landmarku pomocí Selectoru, nebo by mohl Selector najít Landmarky s vyplněným názvem. Dotaz na pvo11, šlo by to prosím?
Selector teď s Landmarky vůbec nepracuje a sada možných podmínek pro ně je trochu jiná než pro segmenty. To by musel být v podstatě nový nástroj. Jednodušší by možná bylo upravit WME Place tools, aby je uměl výraznit. Zkus napsat autorovi, nemá smysl mít 2 verze, i když u výšek v WME Colour Highlights to tak skončilo, autor na moji prosbu, to tam přidat ani neodpověděl a to dostal hotový kód a ne jen prosbu o doprogramování.
grepa wrote:Jo prakticky všichni přítomní . Takovou waze grupen jsem je ještě neviděl . Chvilku to vypadalo, že jsme tě udusili : .frenkfil wrote:Ahoj,
... na chatu me v pondělí asi chánělo vice lidí ...
Bola to nadherna nahanacka
https://www.waze.com/wiki/images/9/9b/W ... 00k_4c.pnghttps://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
Malé strieborné "Áčko"
Samsung GalaxyS4
smazánokomichal wrote:btw proč je tu benzinka přes celou křižovatku?
https://www.waze.com/editor/?lon=16.604 ... 83&env=row
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Telefonní číslo u pumpy už jaksi není a co jsme jich tam nadali...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Narážím na spoustu landmarků typu "Les", Jezero" atd., které mají v adrese vyplněné město. Myslím, že by u těchto typů, které jsou rozsáhlé a často úplně mimo města či vesnice nemělo být vyplněno nic. Souhlas?
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Ano vyplňuje, ale o to víc je to potřeba zdůraznit, aby si všichni toho všímali a mazali. Jinak budou výsledky vyhledávání zaneřáděné nesmysly.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Re: Nové landmarky (Point, Area) a vše okolo