Post Reply

Editorská penalizace/privilegizace

Post by sindelm
Neplánuje se něco takového (kdysi jsem o tom na setkání něco zaslechl)?? Jde o to, aby měl editor nějaký rozumný nástroj na to označit, že některé segmenty jsou/nejsou preferovány (nikoliv však zakázány) pro průjezd. Nyní na to žadný odpovídající nástroj není, jen workaroundy typu přídavné junctions, parking lot a private segmenty (a to jetšě chybí "jednosměrný private" (omezení jen v jednom směru)), z čehož vznikají většinou opičárny nachylné na "rozbití" nějakou dodatečnou editací. S touhle potřebou se setkávám stále čatěji ať už jako editor, nebo navigovaný. Typická situace je např. ostré "Véčko" silnic II/III. třídy vyplněné sítí uliček, kde sice legálně žádné omezení není, ale některé jsou široké tak na auto (tudíž tudy není rozumné tranzitovat), což nyní nelze vyřešit jinak než zprivátněním oblasti nebo příjezdů do oblasti, což se mi moc nelíbí.

Neplánuje se v tomto směru nějaká novinka?
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times

POSTER_ID:6852166

1

Send a message

Post by foxitrot
Momentalne je tlak hlavne na veci, ktore uz davno presli zo stavu soon do stavu hotove ale este stale nie su (vobec/dostatocne) funkcne.

Sindelm, vieme zatial priblizne tak vela, ako si napisal :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Take jsem slysel o teto novince jiz nekolikrat, jako v budoucnu planovana funkce.

Ovsem oficialne ti nikdo nerekne nic. A mozna to jsou jen reci " jedna pani povidala"
Taky je mozne, ze nekoho napadne jina ficura a vyvoj se presmeruje jinam. ;)




Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by porubcan
Soon. Akurát nie je možné zverejniť viac detailov.

Sent from my HTC One using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by sindelm
porubcan wrote:Soon. Akurát nie je možné zverejniť viac detailov.
hlavně detailů o tom, kdy nastane to soon...


Asi na to není dost velký tlak, což mi přijde divné....
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message