Post Reply

PODĚKOVÁNÍ

Post by VetchyKmet
Děkuji všem,
kteří včera, 28.5.2014, v odpoledních /po 16:00/ a večerních hodinách jeli trasu Hodonín-Břeclav-Brno-Praha a zpět nebo část této trasy za naprosto přesné informování o kolonách, práci na silnici, dešti, mlze, o nehodách, o zdržení...

DĚKUJI,
takto nějak si představuji informace, které by měla navigace podávat, a jsem rád, že wazeři v přímém srovnání dávali lepší informace, než placená služba LIVE firmy TOMTOM v navigaci GO 825 LIVE.

TOMTOM se svou placenou službou LIVE opět prohrál, když hlásil např. u Brna kolonu na 10 minut, přitom jiné zdroje hlásily 8 km kolonu /viděno z 602/, nebo u Velkého Meziříčí zdržení 5 minut, nakonec to byla půlhodina popojíždění na jedničku...

WAZE v obou těchto případech indikovalo rychlost 10 a 15 km/h a spoustu upozornění na kolonu, práci nan silnici a nehodu.
DÍKY...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times

POSTER_ID:16936694

1

Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by GinBook
Šiř slovo Waze mezi běžný lid. ;) Amen
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by VetchyKmet
Šířím velmi intenzivně....
Krachuje to u některých potenciálních uživatelů na potřebě on-line připojení, přitom právě má Waze si za 24 dnů každodeního používání vzala z mého pohledu pouhých 92 MB, což při mém tarifu 3 GB není položka, nad kterou bych přemýšlel.
Další věc je ta, že telefon Huawei G510, na kterém mám Waze je sice "cihla", ale pro potřeby ovládání v autě je dost malý, také zobrazení je málo čitelné... Také umístění u výduchu ventilace není příliš OK, musím dořešit...
Jinak ale všechna čest, online info zcela splňuje očekávání a hlavně na dálnicích a ve velkých městech nemá chybu...
I když, stalo se mi, že jsem zapoměl Waze v telefonu vypnout a šel v Hodoníně po Brandlově ulici asi 400 metrů rychlým krokem, a Waze po chvíli indikovala pomalou jízdu - nevím, zda jsem nevědomky schválil odpověď na dotaz o provozu, měl jsem to tehdy 4 dny...
Každopádně, TOMTOM GO 825 LIVE už není to, co bych v případě dopravních zádrhelů poíslouchal, viz minulý příspěvěk-
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín