Post by Ijacek007
Mám stejný problém s editaci ploch v Krnově což je město poblíž polska.
Ijacek007
Posts: 8
Send a message

Post by Ijacek007
Dnes ráno si tak jedu Krnovem kolem benzínky a říkam si že zaktualizuji cenu paliv a co se nestane waze tvrdí že cena se muže zadat jen ve zlotých. Nedá se to přepnout stojím v v české republice na české benzínce a nemužu nastavit českou cenu to je hodně smutná chyba nemyslíte ? Editace je věc jedna ceny už věc druha.
Ijacek007
Posts: 8
Send a message

Post by Ijacek007
no nepřejížděl jsem hranice alespoň ne ty skutečné dnes jsem situaci opakoval a uplně stejná jedu li směr na opavu tedy od města tak prostě české ceny pohoných hmot nezadam.
Ijacek007
Posts: 8
Send a message

Post by Ijacek007
no ale když chceš zadat ceny paliv v seznamu je správný název stanice i správné město ke kterému patří.
Ijacek007
Posts: 8
Send a message

Post by Ijacek007
chápu to tedy tak že problém nemá řešení pokud chci aktualizovat ceny paliv tak ne u teto benzinky kde nejde přepnout zahraniční měna. Leda před aktualizaci vypnout a znovu zapnout navigaci v domění že mě k polsku přiřadila v jiném useku.
Ijacek007
Posts: 8
Send a message

Post by jumbo78
Zvláštní je, že někdy se mi cena zobrazí v Kč, ale když chci změnit, hodí to ajaj, cena je špatně. A totéž naopak... (a to zadávám tak, abych dodržel formát)

Taky jsem si všiml, že u jedné benzinky jsem viděl jeden den cenu ve zlotych a druhý den v Kč...

Bavím se o Slezsku (od Jindřichova na všechny strany :D)

No, nevadí, sranda musí být ;)

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Dnes jsem se pobavil. Chtěl jsem v Krnově opravit cenu paliv na Benzině a zjistil jsem, že benzín máme za koruny a naftu za zloté ;)
Takže mi to hodilo chybu cen...
Tak jsem aktualizoval jen benzín

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
To je dobře, asi proběhly nějaké úpravy.
Já minule editoval landmark v Krnově přes klienta, jelikož byl "v Polsku" a poté, co jsem ho uložil, mi stejně WME neumožnil úpravu s hláškou, že je za hranicí.

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
@Kebb01
Právě, že jsem si toho všiml. Proto jsem myslel, že to je vyřešeno :D
Teď se ale bojím, že možná není...

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Tak není...
Dnes jsem zkusil editovat landmark, který je v ČR (v Krnově) - normálně s českou adresou a při pokusu o uložení chyba - mimo hranice.
Víc jsem toho nestihl, musím se vyležet :(

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message