Post by Kebb01
paaulo23 wrote:Da sa menit len default? Alebo aj ostatne? Ide mi o editor mode
Dají se měnit všechny (alespoň doufám), stačí stáhnout ten správný soubor "schema".
Podle tohoto klíče:

day = Vitamin C
1 = The Blues
2 = Mochaccino
3 = Snow Day
4 = Twilight
5 = Tutti-fruiti
6 = Rosebud
7 = Electrolytes
8 = Map Editors
9 = Green peace
10 = Minimalism
11 = Green fields
12 = Default

Takže tobě jde o osmičku.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Tue Jul 22, 2014 8:11 am, edited 1 time in total.
Reason: Schema "Vitamin C" sa nachadza v subore "schema" v nadradenom adresari "day", vedla vsetkych ciselnych podadresarov
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
masvbr wrote:Kebb,
v tomto tematu 9-10 stranka
viewtopic.php?f=8&t=61546
Ahoj masvbr...
hledal jsem nějakou inspiraci a našel tohle ingliš vlákno, ale o černobílé čáře jsem se nedočetl... možná jsem to četl špatně :) je tam někde zmínka, jak na to? Pravděpodobně by to mělo jít, viz tu. Je to uzavírka, která je vidět i v klientovi, takže nějak to šrafování MUSÍ jít :)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
foxitrot wrote:Preco dvojnasobny "#"?
Jááj, omlouvám se, překlep, samozřejmě tam má být jenom jeden #
Opravil jsem to v příspěvku výše.
Ta bleděmodrá tam byla záměrně, aby mě plocha města moc nerušila, samozřejmě si tu barvu může kdokoli upravit podle sebe :)
Zkoušel jsem i variantu, o které jsme se bavili s paaulo23, a to tmavěji šedé město a světlejší budovy, takže vznikl kontrast, kdy jsou budovy jako světlejší "díry" v ploše města.

Code: Select all

Stations.Class: Area
Stations.Color: #EBEBEB
Stations.Declutter: 200
Stations.Delta1: 0
Stations.Thickness: 1
Stations.LabelColor: #9a9b87

Cities.Class: Area
Cities.Color: #D4D4D4
Cities.Color1: #A1A09D
Cities.Declutter: 2147483647
Cities.Delta1: 1
Cities.Thickness: 1
Cities.LabelColor: #444444
A opět: barvy si může upravit podle sebe.

Taky jsem ještě upravil kód na železnici:

Code: Select all

Railroads.Class: Road
Railroads.Color: #555577 # #cac8c1
Railroads.Declutter: 1500
Railroads.Delta1: -3
Railroads.Delta2: -3
Railroads.Thickness: 1
Parametrem Railroads.Thickness: nastavujete šířku čáry, změnil jsem ji na "1", dvojka mi v praxi připadla příliš výrazná.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Jestli někomu zmizela upravená schémata, vězte, že to je upgradem klienta na vyšší verzi, takže je třeba upravenou verzi schématu nahrát do mobilu znova, resp. upravit tu v mobilu.
Např. u default (12) zmizela železnice i ranveje :) , ale ve schématu fyzicky jsou, jenom jsou zakomentované (je třeba odmazat # před definicí).
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
foxitrot wrote:
Kebb01 wrote:Např. u default (12) zmizela železnice i ranveje :) , ale ve schématu fyzicky jsou, jenom jsou zakomentované (je třeba odmazat # před definicí).
Tam je aj dalsi problem, od 3.8.1 uz zeleznice a runwaye opat nie su zobrazovane :roll: uvidime o pol roka neskor.
Jak to myslíš? Odkomentoval jsem je ve schématu, upravil si je zase na tenkou, černou čáru a železnice teď vidím :) WAZE v3.8.1.0
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Obávám se, že úpravou schémat se dají poladit pouze barvy čar a ploch, tedy mapa, bohužel ne další prvky klienta. Ale jsem teď jenom na mobilu, nezkoumal jsem to do hloubky, ale nevzpomínám si, že bych tam kdy takovou možnost zahlédl.

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
BezejmennKoci wrote:Ahoj, používám mapu od WAZZe (ode mne pochvala), ale chtěl bych se zeptat, jestli nejde nějak nastavit, aby železnice ,,nemizela". Nebo alespoň až při vyšší rychlosti. Teď zmizí kolem 75 km/h, což je na okreskách naprd. Ideálně aby byla vidět pořád. Jde to? Dík
Ahoj,
abych řekl pravdu, moc nevím, o čem mluvíš.
Tím chci říci, že já železnice vidím a nemizí mi při žádné rychlosti - HTC S One, Android 4.1.1, Waze 3.9.0, schéma používám výchozí, upravené tak, aby železnice byly tenké, černé čáry.
V průběhu dne se ti podívám na kód schématu a dám ti ho sem. Ale předpokládám tvou schopnost upravit si schéma v telefonu :-) Pošlu i stručný návod, ten ale najdeš i tady, v tomto vlákně. Měl by to být jeden z prvních příspěvků.
Schéma jde upravit pouze na zařízeních s Androidem (alespoň myslím).

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
bebebrumik wrote:Ať dělám co dělám, železnice se mi nezobrazjí ani po stažení schématu od Hamilnese. A to jsem pak zkoušel ještě upravovat položky železnice aby byla líp vidět a stejnak nic.
Člověče, stalo se mi totéž. Schéma se objevilo, až když jsem ho nahrál, zkusil, nefungovalo, smazal, nahrál, zkusil, fungovalo. Prostě až na druhý pokus.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by kirisek95
pvo11 nevíš, jak upravit soubory v instalačním APK, aby zůstalo instalačním a android si ho vzal? =) že by se tím pořešila ta potřeba rootu =)
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by kirisek95
Tak kucí, dobrá zpráva pro ty, co nemají root root root =D našel jsem tak nějak postup jak na to =)

1) instalační APK rozbalit pomocí winraru, nahradit to, co chceme a nechat být
2) stáhnout Android MultiTool ten si hodíme kam chceme (rozbalíme)
3) spustíme "Android Multitool.exe" a zajímá nás Signing, kde vybereme soubor, který jsme v kroku 1 modifikovali a dáme sign a podepsaný instalační soubor bude ve složce Signed_apk
4) podepsaný APK soubor nainstalujeme do zařízení (ofiko verze waze nesmí být nainstalována páč by neseděly ty podpisy)
5) užíváme úprav i bez root práv =)

snad jsem to nenapsal moc pomotaně =D užívejte a dejte vědět ;) BTW... je potřeba mít nainstalovanou javu ;)

EDIT: appka běhala super, ale po nějakém čase hned po spuštění padla, takže se jde hledat jiná možnost (nevím čím to je, jestli tím podpisem nebo co se mu nelíbí) ale jinak je to funkční postup, zkuste jestli vám třeba po 5. Spuštění neudělá to samé ;) nebo po nějaké době
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock