Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
porubcan wrote:L3 (zatial sa da requestnut od Supportu po dovrseni 10 000 map updates,
Jsem trochu zmaten. Je to překlep, rozdíl mezi SK / CZ, nebo ještě stále platí staré limity a nové pravidla ani neplatili?
S podporou šikovných editorů plně souhlasím, ať už je hranice editů jakýkoliv. Navíc je v chatu, nebo ve fóru vidět, že spousta těch kluků (holky tam nejsou vidět :D) dělá věci pro waze, které nejsou a ani nejdou ohodnotit edity, nebo body :).
Na druhou stranu se zvedá celkový zájem o aplikaci, super :) . A viditelně i o editaci mapy, což je taky dobře. Ale současně se s touto vlnou mi připadá, že se nově aktivuji i staří editoři L3, kteří neznají a nectí pravidla editace. Na fóru byli naposledy před dvěma roky a na PM neodpovídají :?.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
GinBook wrote:Grepa, prestaneme byti tolerantni a takovym editorum umoznime byti L1.
Komentář z telefonu.
Nedovolil jsem si to při své služební mládi vyslovit, ale aspoň dočasná degradace, je to čeho si ten nezbeda všimne. Pak je už jen na něm, jak to bude dám :). Dost problému s nesmělými nováčky, ale tam je to pochopitelné, ale u lidí kteří evidentně znají chat a fórum, ale nezajímají se o pravidla, ne ?:.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by hamilnes
Očakával by som nejaké oficiálne vyjadrenie Waze HQ k takejto zmene.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
HQ musí mať veľké obavy z nováčikov keď to zverejnilo takto pokútne. :-) Myslím, že je to zmena, ktorá sa nedotýka len Global Champs, ale najviac nováčikov. Celkom zaujímavé by bolo vedieť, ako to zdôvodnili?

Prečo mi to pripomína "Nástenkový tender"?
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

JeanPeinard
Area Manager
Area Manager
Posts: 32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by kaga_cz
Ahoj, je možné přidělit nepravidelnou oblast o odpovídající ploše (obdélník, lichoběžník či dokonce obecný čtyřúhelník) ? (225 km2 případně 625 km2)
Díky :-)
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
Dovolil jsem si tedy upravit
Školenie pre začínajúcich editorov.
Na Nocomentou uvedených stránkách je nový text (netuším proč) uvedený jako poznámka... Nechal jsem tak :-).
(snad jsem zas neudělal cumlíkovou botu ;-))

KaGa
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by ma5jkl
GinBook wrote: pri definovani AM oblasti odporucame pouzit tuto pomocku
skuste niekto kliknut na pomocku, mne to uz par dni mozno tyzdnov nejde otvorit
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vadi58 wrote:Ale odkaz na pomôcku z prvého príspevku tejto témy, ten funguje - http://www.wazer.sk/am.html
Teraz uz funguje. Medzicasom sme spravili inu pomocku a aktualizovali odkazy. :-)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
odoslal si formular na zvysenie levelu alebo na udelenie AM? AM ide myslim v cz na gina a zvysenie levelu ide asi tiez pokial vyplnis ten dotaznik co je na prvej strane. ak vsak vyplnis formular na waze stranke tak ten ide na HQ

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»