Post by Neutrino_75
húha, köszi ezt nem tudtam :) pedig pár éve használom már. Köszi a választ!
Neutrino_75
Posts: 2
Send a message

Post by nzozz
Néha elég furán működik a rendszer. Van, hogy látom is pl. a félreállt autót, de akkor se jelez és ez elég sűrűn megtörténik, a sebességméréseket is beleértve, pedig a hangerő max. -on, az utasításokat mondja is rendesen. De ha nem mondja be, akkor a képernyőn se hozza be a figyelmeztetést.
nzozz
Area Manager
Area Manager
Posts: 49
Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by oriat
Sziasztok!

Ma én is találkoztam a Budapest XXIII, Szent László úton olyan "ellenőrzéssel", amit nem jelzett a kliens. Hozzáteszem, hogy nem volt ott semmi, pedig 15 perccel előttem jelezte Stamber nevű felhasználó. Körbejártam minden irányból a jelentést és egyik irányból sem jelzett. Ennél fogva "a már nincs ott" opciót sem adta fel. Így csak rákattintva, egy üzenetet tudtam írni, hogy valótlan jelentés.
oriat
Posts: 117
Has thanked: 30 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by pappcs
Hogy, lehet beállítani, hogy ne akkor figyelmezessen mikor már jóeséllyel bele szaladtam a sebesség mérésbe?
pappcs
Posts: 2
Send a message

Post by pappcs
Hogy, lehet beállítani, hogy ne akkor figyelmezessen mikor már jóeséllyel bele szaladtam a sebesség mérésbe?
pappcs
Posts: 2
Send a message

Post by Sparheld
pappcs wrote:Hogy, lehet beállítani, hogy ne akkor figyelmezessen mikor már jóeséllyel bele szaladtam a sebesség mérésbe?
Waze kell (Ez jelzi a fixen telepített sebességmérőket) és egy jó detektor. Egy állványossal másfél, két kilométerről bemérhetnek, de lefotózni csak akkor tudnak, ha nagyjából 200 méteren belül vagy, hogy látsszon is a rendszám a képen.
Sparheld
Posts: 86
Has thanked: 25 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by stomachh
Gabor4 wrote:Itthon és külföldön is azt tapasztaltam, hogy a fix kamera nem ad hang figyelmeztetést, a büntetés jár persze. Lehet ezt valahol javasolni? Inkább szóljon feleslegesen, hogy "fix camera ahead" mint nem szól mert valaki szerint csak fake cam volt eddig, most meg gyorsan átszerelték...
Fix kamera csak akkor figyelmeztet hangosan, ha tulleped a kamerara beallitott sebesseghatart (es persze ha nincs lenemitva a Waze). Ha a megengedett sebesseggel vagy annal lassabban haladsz, nem szol. Ezt beallitasokkal nem tudod te megvaltoztatni.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
vequalsdividedt wrote:A telefonfülkéből küldve a Tapatalk és egy tégla segítségével
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Neutrino_75 wrote:Sziasztok, jan 14-én az M1-esen haladva nekem sem figyelmeztetett hangosan a telepített trafipaxra a bicskei tónál levő emelkedőnél de pl más traffit meg simán bemondott. Miért lehet ez?
Fix traffinál csak akkor figyelmeztet hangosan, ha a sebességhatár felett autózol.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by stomachh
Ybron69 wrote:Jó lenne ha egyszer bekerülne.
Ma pl, tervezve navigálva jöttem haza pestről-egerbe és jelezte is hogy nagy baleset van az m3-on, de mikor odaértem akkor láttam hogy a túloldalon van, ez meg lehet megtévesztő is, de ugye a tarfi az más, mert bemérhet szemből és hátulról is.
Ez speciel autópályán nem fog menni, mert azok két, egymással párhuzamos (de ellentétes irányú) egyirányú útként vannak felvéve. És az egyirányú utaknak nincs "másik oldala". De az ország útjainak legnagyobb részére működik és jó is lenne.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message