Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Gardozo
Természetesen nem volt némítva.
Gyanús nekem is hogy a police.hu-ra nem jelez "hivatalból".
Ezért is nem örültem mikor eladták ezt a jó kis rendszert. :(
Gardozo
Posts: 4
Send a message

Post by Gardozo
Ugye nem gondolod komolyan hogy azért mert máshogy kerül be a rendszerbe, ezért nem figyelmeztet a Police.hu jelentésekre ezt el is hisszük?
Teljesen nyilvánvaló, hogy csak azzal a feltétellel kerül be a rendszerbe ez a jelzés automatikusan, mert vállalták hogy nem fogja jelezni.
Ezzel viszont a Waze megbízhatósága válik megkérdőjelezhetővé...
Gardozo
Posts: 4
Send a message

Post by H-Erik76
worldchamp wrote:
vequalsdividedt wrote:A lényeg, hogy Te se jelents fals torlódást az M2-n!
Már miért ne jelenthetnék? Dugó volt.
Kedves worldchamp!

Ezzel a hozzászólásoddal -úgy érzem, hogy magad alatt vágtad a fát...
Mivel azt mondták, hogy Te se jelents fals dugókat, amire Te azt válaszoltad, hogy már miért ne jelenthetnék... [emoji12]
Inkább mondd azt, hogy az nem volt fals jelentés, mert valóban dugó volt.... [emoji6]

Ez az üzenet a Tapatalk és a GT-I8190 következménye…
H-Erik76
Map Raider
Map Raider
Posts: 133
Has thanked: 346 times
Been thanked: 60 times
Send a message
[img]https:///3NRH03[/img]

Post by karakvuk
Itthon és külföldön is azt tapasztaltam, hogy a fix kamera nem ad hang figyelmeztetést, a büntetés jár persze. Lehet ezt valahol javasolni? Inkább szóljon feleslegesen, hogy "fix camera ahead" mint nem szól mert valaki szerint csak fake cam volt eddig, most meg gyorsan átszerelték...
karakvuk
Posts: 9
Send a message
Hungary

Post by karakvuk
értem én de nem tetszik, ha nincs beállítva limit akkor sem szól, és én mindig szeretnék figyelni

Fix kamera csak akkor figyelmeztet hangosan, ha tulleped a kamerara beallitott sebesseghatart (es persze ha nincs lenemitva a Waze). Ha a megengedett sebesseggel vagy annal lassabban haladsz, nem szol. Ezt beallitasokkal nem tudod te megvaltoztatni.[/quote]
karakvuk
Posts: 9
Send a message
Hungary

Post by marcedli
további kérdés, hogy hangosan navigáltatsz vele, vagy le van kapcsolva a hang?
Azt megnézted az ominózus esetnél, hogy a rendőr bubija merre áll az úton? jobbra vagy balra? ha balra, akkor valaki olyan jelentette, aki szemből jött, és csak azokat figyelmezteti, akik arról jönnek (már ha nem állította át)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Gardozo wrote:Természetesen nem volt némítva.
Gyanús nekem is hogy a police.hu-ra nem jelez "hivatalból".
Ezért is nem örültem mikor eladták ezt a jó kis rendszert. :(
A két dolognak semmi köze egymáshoz, a hungary2 jelentések technikailag máshogy kerülnek be a rendszerbe, így nincs rá figyelmeztetés sajnos. Próbáljuk elérni, hogy legyen, de lassan haladunk vele, hiszen kismillió technikai kihívás van a központban, nyilván megvannak a prioritások.
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Lol köszi, Attila :) Egyelőre úgy néz ki, teljesen mindegy, mit mondanék, de én lennék a legboldogabb, ha együtt tudnánk működni az ORFK-val :)

Tapatalk-kal tapizva
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
mi a kérdés? ;)

Tapatalk-kal tapizva
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by Neutrino_75
Sziasztok, jan 14-én az M1-esen haladva nekem sem figyelmeztetett hangosan a telepített trafipaxra a bicskei tónál levő emelkedőnél de pl más traffit meg simán bemondott. Miért lehet ez?
Neutrino_75
Posts: 2
Send a message