Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

nem figyelmeztet sebességmérésre

Post by Gardozo
Decemberben már belefutottam egy jó kis büntibe, mert nem jelzett a rendszer előre úgy mint megszoktam.
Ma direkt teszteltem, és újra nem jelzett.
Van valakinek ötlete, hogy miért nem jelzi a traffipaxot???
Gardozo
Posts: 4

POSTER_ID:17035840

1

Send a message

Post by Becq74
Sziasztok!
Szűkebb hazámban felfigyeltem rá, hogy indokolatlanul törölgetik a traffipax jelentéseket - vagy valami miatt rendszeresen eltűnnek - holott a mérés folyamatosan jelen volt (31-én pl 2 órán belül 3-szor jelentettem ugyan azt a mérést).
Optimálisan lehet, hogy érdemesebb lenne
- a jelentést valami 2 órás időzárral ellátni vagy
- a notórius törölgetők kliensét - vagy magát az eszközét - zárolni ebből a lehetőségből vagy
- legalább "Harcos" szinthez kötni a törlés lehetőségét.
Úgy tűnik a rend derék őrei is igyekeznek lépést tartani a "teknika" legújabb vívmányaival, csak a közösséghez tartozás fogalma marad ismeretlen a számukra...?!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
nzozz wrote:Néha elég furán működik a rendszer. Van, hogy látom is pl. a félreállt autót, de akkor se jelez és ez elég sűrűn megtörténik, a sebességméréseket is beleértve, pedig a hangerő max. -on, az utasításokat mondja is rendesen. De ha nem mondja be, akkor a képernyőn se hozza be a figyelmeztetést.
Szerintem annak, amiről te írsz, a Hungary2 a magyarázata, ha meg látod a mérő kocsit a jelzett helyen, akkor még nem jelentette be senki - ha bejelented, be is fogja mondani.
Esetemben a bajszos-tányérsapkás buborék-fej is eltűnt idő előtt...
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
vequalsdividedt wrote:
BuzderL wrote:
nzozz wrote:Néha elég furán működik a rendszer. Van, hogy látom is pl. a félreállt autót, de akkor se jelez és ez elég sűrűn megtörténik, a sebességméréseket is beleértve, pedig a hangerő max. -on, az utasításokat mondja is rendesen. De ha nem mondja be, akkor a képernyőn se hozza be a figyelmeztetést.
Szerintem annak, amiről te írsz, a Hungary2 a magyarázata, ha meg látod a mérő kocsit a jelzett helyen, akkor még nem jelentette be senki - ha bejelented, be is fogja mondani.
Esetemben a bajszos-tányérsapkás buborék-fej is eltűnt idő előtt...
Ha nem lájkolja senki a jelentésedet, akkor 15 percig lesz ott, utána eltűnik. Ha lájkolja akkor tovább. Ha nincs ottozza, akkor törli.
Így mondjuk érthető, köszönöm!
Bár a 15 perc vidéken elég karcsúnak tűnik a wazerek népsűrűségét tekintve...


küldve a Tapatalk segítségével
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
A hungary2-be sem lehet belefejleszteni, hogy ha oda jelentenek, akkor az addig maradjon bemondós éles, amíg a hungary2 egyébként aktív lenne az adott helyen?


küldve a Tapatalk segítségével
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Botiwrc
Most, hogy így mondod, ha ez így van, ez tényleg gáz...
Botiwrc
Posts: 16
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by calaplac
vequalsdividedt wrote:Ez van, nem mi döntöttünk el.
Világos, de azért nincs ez így jól, lehetne szofisztikáltabb a rendszer, pl. 15 percig vagy legalább 3 nem köszönömös elhaladásig tarthatná...

Tudtok ilyesmit felfelé jelezni?
calaplac
Posts: 11
Send a message

Post by Effajnu
mondjuk ezekkel a trafi jelentésekkel lehetne módosítani valamit, mert ami nem fix, hanem autóból innen-onnan mérnek az nem csak egy irányba mér az esetek 99 %-ban

módosítási javaslat lehetne ehhez a fajta jelentéshez (de alsóbb rendú utakon) a forgalmi akadály és egyebeknél is, hogy mindkét irányt figyelmeztesse
Effajnu
Posts: 76
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times
Send a message
ASUS ME176CX és THL T12
ezüst Mazda6 kombi
Barcs-Drávaszentes

Post by Effajnu
ha nem a te haladási irányodban volt feljelölve hanem a másik oldalra akkor nem szól
Effajnu
Posts: 76
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times
Send a message
ASUS ME176CX és THL T12
ezüst Mazda6 kombi
Barcs-Drávaszentes

Post by Gardozo
Hangosan navigáltam, ennek ellenére nem jelzett.
Direkt vissza mentem a másik irányból is, de akkor sem jelzett.
Hab a tortán hogy több bejegyzés is volt. Az egyik Police.hu-ról, a többi viszont Wazerektől!

Egyetértek a módosítási javaslattal, nem csak egy irányba kéne jelezni, mert oda-vissza mérnek!
Gardozo
Posts: 4
Send a message