Post Reply

nem figyelmeztet sebességmérésre

Post by Gardozo
Decemberben már belefutottam egy jó kis büntibe, mert nem jelzett a rendszer előre úgy mint megszoktam.
Ma direkt teszteltem, és újra nem jelzett.
Van valakinek ötlete, hogy miért nem jelzi a traffipaxot???
Gardozo
Posts: 4

POSTER_ID:17035840

1

Send a message

Post by Becq74
Sziasztok!
Szűkebb hazámban felfigyeltem rá, hogy indokolatlanul törölgetik a traffipax jelentéseket - vagy valami miatt rendszeresen eltűnnek - holott a mérés folyamatosan jelen volt (31-én pl 2 órán belül 3-szor jelentettem ugyan azt a mérést).
Optimálisan lehet, hogy érdemesebb lenne
- a jelentést valami 2 órás időzárral ellátni vagy
- a notórius törölgetők kliensét - vagy magát az eszközét - zárolni ebből a lehetőségből vagy
- legalább "Harcos" szinthez kötni a törlés lehetőségét.
Úgy tűnik a rend derék őrei is igyekeznek lépést tartani a "teknika" legújabb vívmányaival, csak a közösséghez tartozás fogalma marad ismeretlen a számukra...?!
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
nzozz wrote:Néha elég furán működik a rendszer. Van, hogy látom is pl. a félreállt autót, de akkor se jelez és ez elég sűrűn megtörténik, a sebességméréseket is beleértve, pedig a hangerő max. -on, az utasításokat mondja is rendesen. De ha nem mondja be, akkor a képernyőn se hozza be a figyelmeztetést.
Szerintem annak, amiről te írsz, a Hungary2 a magyarázata, ha meg látod a mérő kocsit a jelzett helyen, akkor még nem jelentette be senki - ha bejelented, be is fogja mondani.
Esetemben a bajszos-tányérsapkás buborék-fej is eltűnt idő előtt...
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
vequalsdividedt wrote:
BuzderL wrote:
nzozz wrote:Néha elég furán működik a rendszer. Van, hogy látom is pl. a félreállt autót, de akkor se jelez és ez elég sűrűn megtörténik, a sebességméréseket is beleértve, pedig a hangerő max. -on, az utasításokat mondja is rendesen. De ha nem mondja be, akkor a képernyőn se hozza be a figyelmeztetést.
Szerintem annak, amiről te írsz, a Hungary2 a magyarázata, ha meg látod a mérő kocsit a jelzett helyen, akkor még nem jelentette be senki - ha bejelented, be is fogja mondani.
Esetemben a bajszos-tányérsapkás buborék-fej is eltűnt idő előtt...
Ha nem lájkolja senki a jelentésedet, akkor 15 percig lesz ott, utána eltűnik. Ha lájkolja akkor tovább. Ha nincs ottozza, akkor törli.
Így mondjuk érthető, köszönöm!
Bár a 15 perc vidéken elég karcsúnak tűnik a wazerek népsűrűségét tekintve...


küldve a Tapatalk segítségével
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Becq74
A hungary2-be sem lehet belefejleszteni, hogy ha oda jelentenek, akkor az addig maradjon bemondós éles, amíg a hungary2 egyébként aktív lenne az adott helyen?


küldve a Tapatalk segítségével
Becq74
Posts: 587
Has thanked: 186 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Balesetmentes közlekedést!
Fahíd és nyitása

Post by Botiwrc
Most, hogy így mondod, ha ez így van, ez tényleg gáz...
Botiwrc
Posts: 16
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by calaplac
vequalsdividedt wrote:Ez van, nem mi döntöttünk el.
Világos, de azért nincs ez így jól, lehetne szofisztikáltabb a rendszer, pl. 15 percig vagy legalább 3 nem köszönömös elhaladásig tarthatná...

Tudtok ilyesmit felfelé jelezni?
calaplac
Posts: 11
Send a message

Post by Effajnu
mondjuk ezekkel a trafi jelentésekkel lehetne módosítani valamit, mert ami nem fix, hanem autóból innen-onnan mérnek az nem csak egy irányba mér az esetek 99 %-ban

módosítási javaslat lehetne ehhez a fajta jelentéshez (de alsóbb rendú utakon) a forgalmi akadály és egyebeknél is, hogy mindkét irányt figyelmeztesse
Effajnu
Posts: 76
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times
Send a message
ASUS ME176CX és THL T12
ezüst Mazda6 kombi
Barcs-Drávaszentes

Post by Effajnu
ha nem a te haladási irányodban volt feljelölve hanem a másik oldalra akkor nem szól
Effajnu
Posts: 76
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times
Send a message
ASUS ME176CX és THL T12
ezüst Mazda6 kombi
Barcs-Drávaszentes

Post by Gardozo
Hangosan navigáltam, ennek ellenére nem jelzett.
Direkt vissza mentem a másik irányból is, de akkor sem jelzett.
Hab a tortán hogy több bejegyzés is volt. Az egyik Police.hu-ról, a többi viszont Wazerektől!

Egyetértek a módosítási javaslattal, nem csak egy irányba kéne jelezni, mert oda-vissza mérnek!
Gardozo
Posts: 4
Send a message