Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Új kategória felvétele

Post by DoriLenart
Sziasztok!
Térképszerkesztésen belül fel tudtok venni új kategóriát? Amire gondolok: Fogorvos
Köszi
DoriLenart
Posts: 3

POSTER_ID:17083874

1

Send a message

Post by DoriLenart
Szia,
Szerintem működhet így is, csak ezt a kombinációt nem találtam meg.
Fogorvosi rendelő vagyunk és kaptam egy feladatot, mely szerint el kellene helyeznem magunkat különböző GPS szoftverekben. Ennyi az ok. :)
DoriLenart
Posts: 3
Send a message

Post by DoriLenart
Köszi szépen a tippet! :)
DoriLenart
Posts: 3
Send a message

Post by Szata76
DoriLenart wrote:Sziasztok!
Térképszerkesztésen belül fel tudtok venni új kategóriát? Amire gondolok: Fogorvos
Köszi
Szia!
Nem lehet új kategóriát nyitni a szerkesztőben. Globálisan a világon ezek vannak, sajnos vagy sem ezt kell szeretni. Lehet javasolni újakat, de ha meg is fogadják a javaslatot, az átfutása nagyon hosszú.

Egy ilyesmi megoldás nem tetszik? Ezt meg lehet oldani a meglévő kategóriákkal, a keresés is kiadja. Miért szeretnél új kategóriát?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by vequalsdividedt
DoriLenart wrote:Szia,
Szerintem működhet így is, csak ezt a kombinációt nem találtam meg.
Fogorvosi rendelő vagyunk és kaptam egy feladatot, mely szerint el kellene helyeznem magunkat különböző GPS szoftverekben. Ennyi az ok. :)
Elég csak a waze-ben, azt mindenki megtalálja. :) :roll:
Na jó, lehet még a gugli is, de az igot és a tomtomot felejtsd el, hogy meg tudod fűzni. :)
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png