Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Szikra
bozopaizinho wrote:Sziasztok !
Én is belépési problémával küzdök. Végigolvasva a bejegyzéseket, megpróbáltam a lehetőségeket, de sajnos sikertelen. Elég régen felhasználónév/jelszóval regisztráltam, FB-m nincs. A web-en belépve a usr/pwd működik. Már Wazer vagy belépésnél a usr/pwd megadása után a "Belépés sikertelen: rossz ..." hibaüzenetet kapom. A web-en a pontjaim megvannak.
Ha van további 5let, szívesen fogadom, mert egy jó ideje már csak a vakvilágba gyűjtögettem a pontokat, amiket persze többször töröltem már az újratelepítések miatt. :x
Újratelepítéssel nem veszik el pont!!!
Milyen felhasználónevet használsz?
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
bozopaizinho wrote: Szia Szikra!
Belépési név=bozopaizinho. A pontok tudom, hogy nem vesztek el az új telóig, mert látom a webes belépés után. A bejelentkezés nélkül gyűjtöttek kerültek a vakvilágba szerintem.
Köszi a segítséget.
Hm, ez így elég fura!
Kép1.png
(10.2 KiB) Downloaded 475 times
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Sztgyvp wrote:Szia!
Ezen is túl vagyok, de nem segített.
Belépésnél válaszd a "Már van fiókod? Lépj be" lehetőséget, utána a "belépés felhasználónévvel" és csak utána add meg a telefonszámot!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
PR1983 wrote:Sziasztok!
Kb egy hónapja váltottam telefont(régi is megmaradt). Az újra szépen ráment a fiókom, de nem számolt pontot, mivel ez egybeesett a nagy leállással nem problémáztam, majd rendbejön gondoltam.
Azóta azt látom éledeznek a szerverek, de csak a jelentésekért kapok kevéske pontot, Kb 10e Km hiányzik!
Olvasgatva a fórumot látom, hogy egyszerre nem lehet két telefonon a fiók aktív! Nézem a régi telóm, persze azon nem jelentkeztem ki. Az a telefon nem mozdult egy hónapig, vagy csak néha volt nálam.
Kérdésem az lenne, hogy az eddig vezetett km így elvesznek?
Illetve másik kérdésem, sima felhasználóként(nem térképszerkesztőként) láthatom az utolsó utam, és egyéb adatokat? Mert a dashboardon nem látok ilyen infókat.
Köszi előre is
1.) "hogy egyszerre nem lehet két telefonon a fiók aktív", ez arra utal, hogy nem lehet elindítva! Ha jól tudom, már van benne ilyen védelem is, ha elindítod egy másik telon is ugyan azzal a felhasználónévvel, akkor "a Waze váratlanul leállt" üzenetet fogsz kapni és kilép a programbol, a másik telefonon.
2.) A kimaradt km-eket nem egyszerre szokták felírni, hanem szakaszosan, tehát elméletileg nem veszett el
3.) A utazásokat csak a térképszerkesztőben látod
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
PR1983 wrote:köszönöm a segítséget
Lehet igazad van mert a térképszerkesztőben juli végétől vannak a vezetéseim (lehet ezeket nem írta jóvá?)
Illetve, itt a fórumon a fiókomnál azt látom, hogy pár hete regisztráltam csak...
Joined: Sat Oct 08, 2016 8:10 am
Már pedig több mint egy éve csatlakoztam, ezt a waze program így is írja a telefonon..
Minden fórumos wazer, de nem minden wazer fórumos! :mrgreen:
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2066
Has thanked: 919 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szili17
fgarami wrote:Pontokat azért számol, és hozzáadja, de azt is akkor ha manuálisan elküldöm a naplófájlt.
Szerintem simán bugos az alkalmazás!
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, amellett hogy tényleg vannak hibák a programban, viszont elárulok egy titkot: Minden programban vannak hibák és persze mi is azon vagyunk, hogy segítsünk a Waze-nek megszüntetni őket. ;)

Az a tuti amit vst mondott.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Sztgyvp
Sziasztok!

Úja kellett telepíteni a telefonomat, és a Waze letöltése után nem hajlandó a fiókomat megnyitni.
Kéri a telefonszámomat, gondolkodik, megtalálja a fiókot, rákérdez én vagyok-e az, aztán kis gondolkodás után közli, hogy mégsem tud azonosítani. Újratelepítésen túl vagyok, azt fel sem ajánlja, hogy már wazer vagyok, mail címet nem is kér. A honlapon ha bejelentkezem tudja a fióknevet, mail címet, pontokat, mindent, de sehogy sem tudok a telefonról hozzáférni.
JÓL JÖNNE PÁR ÖTLET, HA TUD VALAKI SEGÍTENI.
Sztgyvp
Posts: 3
Send a message

Post by Sztgyvp
Bocs a nagybetűért, későn vettem észre.
Sztgyvp
Posts: 3
Send a message

Post by Sztgyvp
Szia!
Ezen is túl vagyok, de nem segített.
Sztgyvp
Posts: 3
Send a message

Post by trivia211
Sztgyvp wrote:Sziasztok!

Úja kellett telepíteni a telefonomat, és a Waze letöltése után nem hajlandó a fiókomat megnyitni.
Kéri a telefonszámomat, gondolkodik, megtalálja a fiókot, rákérdez én vagyok-e az, aztán kis gondolkodás után közli, hogy mégsem tud azonosítani. Újratelepítésen túl vagyok, azt fel sem ajánlja, hogy már wazer vagyok, mail címet nem is kér. A honlapon ha bejelentkezem tudja a fióknevet, mail címet, pontokat, mindent, de sehogy sem tudok a telefonról hozzáférni.
JÓL JÖNNE PÁR ÖTLET, HA TUD VALAKI SEGÍTENI.
Szia! Egy ötlet: uninstall után töröld kézzel a waze mappát is a telefonodról, és utána telepítsd vissza.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message