Post Reply

Fiók probléma új telefonon

Post by Nico17HU
Telefont váltottam, és azóta nem működik a régi fiókom, pedig mindent a support leírás szerint csináltam. Tehát kijelentkeztem a régi készüléken, majd be akartam jelentkezni az új telefonon, de nem fogadta el a felhasználót, és mindenképpen új fiókot hozott létre. töröltem az alkalmazást, újra telepítettem, de sehogysem működik, és most az összes pontom elveszett. Kérem a régi fiókom helyre állítását. Az új fiókom neve: Nico17HU, a régi Nico282HU. Van egy 15 számjegyű azonosítóm is a fiókhoz, remélhetőleg még a régihez.
Nico17HU
Posts: 4

POSTER_ID:17172800

1

Send a message

Post by fgarami
[img][img]https://kepfeltoltes.hu/thumb/160820/WP_20160817_07_42_57_Pro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/img]

[img][img]https://kepfeltoltes.hu/thumb/160820/WP_20160817_07_42_17_Pro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/img]

A képeken látható gondom van.
A pontjaim menüben látszódnak a pontjaim meg hogy felnőtt wazer vagyok, mégis baby wazer-ként kezel a program.
Először windos phone-n használtam, majd behalt az egész és akkor váltottam androidos verzióra.
Bárhogy is csinálom nem működik rendeset, a km-eket sem veszi figyelembe, mi a teendő ilyenkor?
fgarami
Posts: 3
Send a message

Post by fgarami
Semmi változás, többször is megcsináltam.
fgarami
Posts: 3
Send a message

Post by fgarami
Szikra wrote:Tudsz váltani hangulatot?
Nem enged, mert azt mondja Baby wazer vagyok, és vezessek még 160 km-t.

Szerkesztve:

Pontokat azért számol, és hozzáadja, de azt is akkor ha manuálisan elküldöm a naplófájlt.
Szerintem simán bugos az alkalmazás!
fgarami
Posts: 3
Send a message

Post by KUX666
Sziasztok!
Hasonló a probléma a barátnőmnél is. Frissítés után újra kellett telepíteni a programot, de belépni már nem tudott. Semmilyen jelszót nem fogad el. Felismerte a fiókot telefonszám alapján, de belépni nem engedte. E-mail címre nem tudunk jelszó emlékeztetőt kérni (telefonszámmal regisztráltuk). Most van egy új baby wazer fiókja a telefonszámához, a régi felhasználó neve foglalt, és oda a pontok. Valamilyen megoldás kell, hogy legyen. Új ötlet?
KUX666
Posts: 3
Send a message

Post by Nico17HU
Szia! Köszönöm! Ezt is próbáltam. A facebookos fiókkal nem lehet fiókot "importálni", egy jó ideig próbálja, majd megszakad, kilép a wazeből. Ha a felhasználónevemmel próbálom, akkor meg nem fogadja el a jelszót. Ha kérek új jelszót mailben, azt nem kapom meg. Ha sms-ben, akkor meg csak egy linket küld, ahol kezdődik az egész "bejelentkezési procedúra" előről sajnos. Esetleg valami más ötlet vagy megoldás lenne?
Nico17HU
Posts: 4
Send a message

Post by Nico17HU
Sziasztok!

A régi telóról már töröltem az alkalmazást. Már a régi fiókkal nem tudtam bejelentkezni az új telón, mert nem emlékeztem a jelszóra. Ezért kértem jelszó emlékeztetőt mailben, ami nem jött meg többszöri próbálkozásra sem. itt is próbáltam vele belépni, de innen küldve sem jött meg a jelszó emlékeztetőt. Telóra jött egy waze kód, 4 számjegyű, de azt nem fogadta el jelszónak. ide is már az új belépőnévvel regisztráltam. BP 17.kerben lakom. és a 11- kerben dolgozom. Örülnék, ha valaki tudna segíteni, mert a régi fiókkal már sok pontot gyűjtöttem össze. Azt hiszem, anno FB-vel regisztráltam. De most azzal sem megy, mert ha FB-vel akarok bejelentkezni, akkor is új bébi wazer fiókot hoz létre. Ugyanúgy csináltam mindent az új telefonon telepítéskor. Az az egy a különbség, hogy nem emlékeztem a jelszavamra, így nem tudtam bejelentkezni, és nem kapom meg a mailre a jelszó emlékeztetőt, akárhogy csinálom.
Nico17HU
Posts: 4
Send a message

Post by Nico17HU
Szia :) Remélem én is, hogy nem ment emiatt tönkre a waze-életem :D még ezt kipróbálom. Bár amikor fb-vel lépek be, akkor is már új fiókot generál. Megpróbálom azért. Aztán ha ez sem jön be, akkor elmegyek a Waze Cafe-ra ;-) Csak szóljatok, mikor, hol lesz :)
Nico17HU
Posts: 4
Send a message

Post by PR1983
Sziasztok!
Kb egy hónapja váltottam telefont(régi is megmaradt). Az újra szépen ráment a fiókom, de nem számolt pontot, mivel ez egybeesett a nagy leállással nem problémáztam, majd rendbejön gondoltam.
Azóta azt látom éledeznek a szerverek, de csak a jelentésekért kapok kevéske pontot, Kb 10e Km hiányzik!
Olvasgatva a fórumot látom, hogy egyszerre nem lehet két telefonon a fiók aktív! Nézem a régi telóm, persze azon nem jelentkeztem ki. Az a telefon nem mozdult egy hónapig, vagy csak néha volt nálam.
Kérdésem az lenne, hogy az eddig vezetett km így elvesznek?
Illetve másik kérdésem, sima felhasználóként(nem térképszerkesztőként) láthatom az utolsó utam, és egyéb adatokat? Mert a dashboardon nem látok ilyen infókat.
Köszi előre is
PR1983
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by PR1983
köszönöm a segítséget

2.) A kimaradt km-eket nem egyszerre szokták felírni, hanem szakaszosan, tehát elméletileg nem veszett el
3.) A utazásokat csak a térképszerkesztőben látod

Lehet igazad van mert a térképszerkesztőben juli végétől vannak a vezetéseim (lehet ezeket nem írta jóvá?)

Illetve, itt a fórumon a fiókomnál azt látom, hogy pár hete regisztráltam csak...
Joined: Sat Oct 08, 2016 8:10 am
Már pedig több mint egy éve csatlakoztam, ezt a waze program így is írja a telefonon..
PR1983
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message