Post Reply

Eltűnt pontok

Post by Hunyi217
Boldog új esztendőt!
Segítséget kérek, valamiért a rendszer levont a pontjaimból 60978-at!! :o És visszasorolt úgy kb:1000 hellyel! :o Lehet tudni, hogy miért? :( Segítségeket,válaszokat előre is köszönöm
Hunyi217
Posts: 3

POSTER_ID:17083853

1

Send a message

Post by Ency73
Sziasztok
Hétfőn reggel ugyan annyi pontom volt, mint most. Minden nap mentem nem is kevés km-t és hiányolom a pontjaimat :(
Ency73
Posts: 2
Send a message

Post by Ency73
Versenyben vagyunk a párommal és most nem tudom melyikünk vezet :)
Ency73
Posts: 2
Send a message

Post by gic78
woldter wrote:Üdv,

Amióta androidra feltettem az új klienst nem számolja a pontokat, és a figyelmeztetéseket is elég körülményesen teszi fel (akkor sem szól, hogy adna érte pontot). Amikor alapból a jelölőre kattintok kiírja, hogy nincs gps jel, ha hosszan nyomom a gyorsválasztások közül fel lehet tenni jelzést, de az se marad a térképen. Gyanakszom, hogy ezek az új verzióval előforduló bug-ok lehetnek. Sony Xperia Z3 compact-on fut. Az előző verzión minden működött, természetesen törlés-újratelepítés már 2x megvolt, az sem segít semmit.
Szia!

Az új klienstől független a pontok könyvelése, időnként előfordul pár nap kimaradás. Most is ez fordult elő, ma reggel frissültek a pontok. Először a műszerfaladon tudod megnézni, valamikor délután jelenik meg majd a kliensben is. Általában. :-)
https://www.waze.com/hu/dashboard/
gic78
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 742
Has thanked: 185 times
Been thanked: 426 times
Send a message

Post by hocilaci
Ma engem is "megloptak" ... már többször észrevettem , hogy mintha tűnnének el pontjaim ...

Mivel feledékeny vagyok elfogadtam , hogy rosszul emlékszem ... csináltam képernyőmentést ...

délben még 95432 pontom volt 3 óra múlva 94447 ...

De ismétlem magam : ez szerintem többször előfordult mostanság .. abban se vagyok biztos , hogy ezt
később "jóváírták" - persze jön a kérdés : ki játszik , miért ? Utálom az olyan dolgokat amibe "belenyúlnak" , ha meg a program rossz akkor tessék javítani ....

Ami itt off , de bosszant : ha megállok valahol ( kávét inni , újságot venni ... ) kikapcsolom a képernyőt a telefonon , a program megy tovább ... mire visszaülök a kocsiba kilép ....

Ezt már a második telefonom csinálja ... valszeg nem telefon probléma , hanem ez ilyen ... de engem nagyon bosszant ....
hocilaci
Posts: 4
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Hunyi217
Köszönöm megnyugtató válaszod. További szép napot :-)
Hunyi217
Posts: 3
Send a message

Post by ifinorbert
Nem stabil a rendszer, nekem jó pár utam nem jelent meg. Vannak közte több száz és pár tíz kilométeresek is. Ez van...
ifinorbert
Posts: 4
Send a message

Post by Kbali
vequalsdividedt wrote:
Murmidon wrote:Szia Attila. Ezzel mindenki így van május 14 óta senkinek nem frissültek a pontjai. Reméljük hogy hamarosan megoldódik.

attilakosik wrote:Sziasztok,
Egy olyan problémám akadt a waze-zel, hogy kb 2 hónapja nem kapok semmilyen pontot, sem km-ek után, sem jelentéseim után. Amúgy tök jól működik, nincs hiba üzenet, nem tiltottak le (legalábbis nem tudok róla). De 60998 pontnál valamiért megállt. Heti szinten 1000-1400km-t utazom kocsival, ugyanúgy használom mert pontos és szeretem de azért örülnék ha megkapnám a pontokat is :)
Köszi a segítséget.
Szép napot mindenkinek
Attila
De már frissült (INTL)
https://status.waze.com
Megint van 2 hónapos csúszás, bár érdekes módon, supporton lejelentve az enyém frissült.
Kbali
Posts: 4
Send a message

Post by kiscsaj83
Sziasztok!
BÚÉK! :D
Nekem is megfeleződtek a pontjaim. :o :shock: :? Pedig még csak nem is csináltam balesetet.. :D
kiscsaj83
Posts: 1
Send a message

Post by lucapapo
Sziasztok öt napja nem lett frissítve a pontok száma,mikor lesz frissítve?

Elöre is köszönöm
lucapapo
Posts: 1
Send a message