Post by Miauut
Szili17 wrote:
Ency73 wrote:Versenyben vagyunk a párommal és most nem tudom melyikünk vezet :)
Hajrá, hajrá! :) Jól beszél egyébként Vikunya kolléga, a pontok jóváírása nem (mindig) azonnali és előfordulnak benne csúszások. Ugye volt nemrég az a kis incidens mikor egyesek mínuszba is mentek, az is helyreállt utána. ;)
Melyikünk vezet - melyikünk vezet? Hát aki a bal elsőben ül :D
Miauut
Area Manager
Area Manager
Posts: 92
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times
Send a message
AreaMan: monori körzet + amerre járok :)
Autó:Fekete SX4
Phone: Honor9

Post by Micu65
woldter wrote:Üdv,

Amióta androidra feltettem az új klienst nem számolja a pontokat, és a figyelmeztetéseket is elég körülményesen teszi fel (akkor sem szól, hogy adna érte pontot). Amikor alapból a jelölőre kattintok kiírja, hogy nincs gps jel, ha hosszan nyomom a gyorsválasztások közül fel lehet tenni jelzést, de az se marad a térképen. Gyanakszom, hogy ezek az új verzióval előforduló bug-ok lehetnek. Sony Xperia Z3 compact-on fut. Az előző verzión minden működött, természetesen törlés-újratelepítés már 2x megvolt, az sem segít semmit.

Szia!
Bár rajtad nem segít, de én a Sony Xperia L-el nem tudok semmi jelentést küldeni.
Üdv! Micu
Micu65
Posts: 349
Has thanked: 106 times
Been thanked: 78 times
Send a message

Post by Murmidon
Szia Attila. Ezzel mindenki így van május 14 óta senkinek nem frissültek a pontjai. Reméljük hogy hamarosan megoldódik.

attilakosik wrote:Sziasztok,
Egy olyan problémám akadt a waze-zel, hogy kb 2 hónapja nem kapok semmilyen pontot, sem km-ek után, sem jelentéseim után. Amúgy tök jól működik, nincs hiba üzenet, nem tiltottak le (legalábbis nem tudok róla). De 60998 pontnál valamiért megállt. Heti szinten 1000-1400km-t utazom kocsival, ugyanúgy használom mert pontos és szeretem de azért örülnék ha megkapnám a pontokat is :)
Köszi a segítséget.
Szép napot mindenkinek
Attila
Murmidon
Country Manager
Country Manager
Posts: 54
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by music008
Sziasztok,
próbáltam mindent elolvasni, de elsőre nem találtam olyat, előfordulhat-e az, hogy komplett utazások kimaradnak a naplóból, azaz nem pontok vesznek el, hanem utak. Természetesen be volt kapcsolva a waze, menet közben nem írta ki, hogy keresné a hálózatot, tehát elvileg benne kéne lennie a rendszerben, de a főoldalon a megtett utaknál augusztus 10-16 közt nincs semmi. Már korábban is volt ilyen eset, csak nem emlékszem a dátumára.
music008
Posts: 32
Send a message

Post by Sandarz
Nekem is eltűnt kb. 6000 pont és nincs jóváírva kb. 1000. Remélem rendeződik, mert már közel van a király szint :-)
Belenéztem az accountomba az egyből feltűnt, hogy csak 14 jelentést mutat a statisztika, pedig több 100-nap kellene lennie... Remélem tényleg rendeződik, mert ez így kicsit bosszantó.
Sandarz
Posts: 4
Send a message

Post by Sandarz
A két helyre két különböző dolgot írtam, ha figyelmesen elolvasod :-)
Ami az eltűnt pontokat illeti, ez a mostani rosszabb helyzet, mint korábban. Mindig volt csúszás, de legkésőbb 1 héten belül rendeződött, amikor frissítették a szervereket. Úgy emlékszem valami leírásból, hogy ez hétfőnként szokott lenni. Ráadásul az elmúlt 1 évben olyat nem tapasztaltam, hogy csökken a pont, csak az szokott lenni, hogy nem növekszik és később íródik jóvá.
Most ez a 6000 pont eltűnése azért is fura, mert most elkezdtek növekedni a pontok az eddigi stagnálás után, de csak az aktuális útjaimmal, a 6000-el kisebb bázison.
Sandarz
Posts: 4
Send a message

Post by Sparheld
Sziasztok!

Nem tudom tapasztalja-e más, de napok óta nem változnak a statisztikai adataim, a vezetett km, a pontok és a térképszerkesztések, miközben az utazásaim teljesen naprakészek.
A közösségi tudat megerősítését várnám!
Üdv.

Sparheld
Sparheld
Posts: 86
Has thanked: 25 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by Sparheld
Amarokos wrote:Sziasztok!Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy a megtett km-ek és bónuszpontok után kb 7500-al több pontom kellene,hogy legyen,mint amennyi jóváírásra került és a jelentések utáni pontokat nem számoltam.Megtennétek,hogy utána néztek,hogy mi lehet a probléma!! :) Előre is köszönöm!!
A saját példámból tudom, hogy néha napokra 'megakad' a pontszámítás, de aztán újra halad valamennyit. Ez így olyan mint annak idején a Merkúrnál az autósorszám. Ne izgulj, előbb vagy utóbb helyre szokott jönni.
Sparheld
Posts: 86
Has thanked: 25 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by Szata76
hocilaci wrote:...
Ami itt off , de bosszant : ha megállok valahol ( kávét inni , újságot venni ... ) kikapcsolom a képernyőt a telefonon , a program megy tovább ... mire visszaülök a kocsiba kilép ....

Ezt már a második telefonom csinálja ... valszeg nem telefon probléma , hanem ez ilyen ... de engem nagyon bosszant ....
Ez úgymond funkció. Ha nincs GPS jel és ki van kapcsolva a képernyő, akkor kilép. Azért van így, mert sokan nem lépnek ki a programból, csak kikapcsolják a képernyőt és zsebreteszik. Ilyenkor – hogy ne menjen magában feleslegesen és szívja az akkut – kilép.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
ZBarkoczi wrote:Itt is szeretném jelezni és megköszönni, hogy helyreállt a rend a pontokban.
Ne kiabáld el! :lol:
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu