Post by Szili17
Sqpro wrote:köszi a tippet...de mivel ilyet még nem csináltam...elárulnád hogy kell?
Szia!
Manuális frissítés: 4-es verzión a bal menü (besöpréssel vagy a bal alsó (Waze) gombot megnyomva), beállítások (fent a bal felső sarokban) (3-as kliensen ugye a Waze ikon majd beállítások fogaskerék, de úgyis az új van neked).
Innen legörgetsz a haladóhoz (rakéta ikon), Adatforgalmazás, Térkép frissítése (alatta ami van nehogy kivedd a pipát, különben nem fogsz jelentéseket meg dugókat látni a térképen).
↑ ez csak úgy bónuszkan mondom, hogy ha mégis kiveszed, ne lepődj meg ha nem látod őket. :?
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
Ancsiko wrote:Sziasztok

Hasonló cipőben járok.
Telefon HTC Desire 600w

1. Frissítés után elsőre a térkép "fekete-fehérben" jelent meg a téma beállításától függetlenül.
A térképet mutatta, de navigálás során csak a térkép látszott a nyomvonal nem.

2. Újra installlás után a helyzet tovább romlott.
A térkép teljesen eltűnt, de vele együtt a Device Languae és a Navigation Language is lenullázódott.
Vagyis minden értékre azt kéri hogy válasszam ki, de a választás nem lehetséges, mert csak üres képernyőt ad fel (üres a felsorolás)

3. Teljes telefon reset sem oldotta meg a dolgot.

Mi lehet a megoldás?
https://goo.gl/photos/CApw412nGvLgjB2x5
Szia!
Igen ilyen rondaság akkor jött elő legtöbbször, ha a régi verzióra csakúgy frissítette az ember, amennyire én tudom és az újratelepítés megjavította.
Amikor újratelepítetted, akkor letörölted az appot, waze mappát kitörölted és újra feltetted a belső memóriába?
Az üres térkép még önmagában nem lenne baj, mert ha nem talál meg a helymeghatározással akkor az óceánba is tud tenni. Ilyenkor jó teszt ha rákeresel mondjuk Magyarországra és ha akkor beadja a térképet, minden rendben. Itt viszont a menükben dolgok hiányoznak ahogy látom, mintha hibásan települt volna vagy nem tudom, nem is láttam még ilyet.
Ancsiko wrote:[img]"c:\My%20Downloaded%20Files\Screenshot_2016-03-17-09-05-51.png"[/img]
Az üzenet küldése előtt kell feltölteni a képet ott lent ↓ "Upload attachment" és akkor megjelenik majd a postban, így a gépről (szerencsére) nem nyílik meg.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message