Post Reply

Az új verzió nem megy rendesen

Post by PeterSenec
HTC 3D EVO - Android 4.0.3 gépem van ez ideáig nagy szeretettel használtam a waze-t. Amióta a waze a nagy "újítást" megtette azóta egyszerűen számomra lehetetlen korrektül használni a programot.
1, legfontosabb BAJ: amikor a narancssárga körre kattintok az helyett, hogy megjelennének a funkciók, jelenteném ezt azt a program lefagy, és vagy be kell mennem a programok menübe és ott leállítani a wazet, vagy olyan is előfordul, hogy muszáj az egész telefonomat/rendszert újra indítanom.
Szeretnék vissza térni a régi bevált waze-hoz, vagy egy hathatós megoldást kapni.

Más programokkal rendszerrel nincs gondom,
Próbáltam a jelentés funkciót kihasználni - de semmilyen válasz nem érkezett.
A wazet töröltem a telefonból majd újra telepítettem, az sem segített.

Segítsetek kérlek.

Köszönöm
PeterSenec
Posts: 1
Has thanked: 2 times

POSTER_ID:17223706

1

Send a message

Post by Szili17
giotti1 wrote:Nem az a gyorsabb. Ezt onnan tudom, hogy ha rámegyek az autópályára, lecsökken az érkezési idő.
Az elsőt is olvastuk. :)
De tényleg küldj róla valami infót. Honna-hova (nem kell pontos házszám csak úgy kábé, hogy mondjuk Gödöllő - Bp XIV. ker), milyen napszakban, ilyesmi. Ha megnézed, a pályafelújítás miatt az M3 most is be van állva Mogyoródnál mint az állat.

Lehet hogy amikor mész akkor hajlamos belassulni a forgalom az M3-on ezért tervez valami biztosabbat, te nem arra mész és akkor 3 perccel rövidebb időt mond. Erre mondja azt az ember, hogy háháá hülye ez, nem is a gyorsabbon visz. Aztán másnap 10 perccel később megcsinálod ugyanezt és akkor azt fogja mondani hogy jó, akkor most 20 perccel hosszabb. Megtörténhet? Hogy a fenébe ne... én tegnap délben láttam ahogy a nagykörúton araszol a forgalom. Miért? Mert a sötétlelkűek a telefonjukat buzerálják és akkor kezdenek neki az indulásnak, mikor az előttük levő már 6 autó távolságra van. Na akkor mi a gyorsabb? Nem is kell hozzá sok autó és máris tudok dugót csinálni neked.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szili17
attilasteelers wrote:Az előző kollegának megadott listából feltelepítettem az egyel régebbi verziót azzal tökéletesen működik...
Csodálkoztam volna ha nem, valami baja ennek a verziónak van.
Nekem marcedli ajánlotta ezt:
Tegnap megcsináltam ezt a módszert: út tervezése → angol → fastest → út tervezése és már gyorsabb utat javasolt ugyanoda (2 perc telt el a kettő közt, szóval semmi más nem változott) és ennek megfelelően ma szépen elkerültem a sorbanállás a sorompónál is (magamtól arra mentem volna, helyette néztem ahogy mások ott állnak) 8-) Ennyi, ne mondja senki, hogy nem működik a Waze! :D
Most mondta egy másik ember is, hogy neki is segített ez.
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by Szikra
giotti1 wrote:Sziasztok!
Nekem a következő problémám van az új verzióval: a beállításoknál nincs aktiválva a fizetős utak és az autópályák elkerülése, mégis sokszor úgy készít útvonaltervet, hogy elkerüli pl az M3 budapesti bevezető szakaszát, vagy az M6-ot Százhalombatta felé, pedig az lenne a leggyorsabb. Érdekes módon az M5-öst meg szereti. Természetesen "leggyorsabb"-ra van állítva a navi. Egy úticél beírása után lekérem az alternatív útvonalakat, de nincs köztük autópálya, még a leggyorsabb is elkerüli. Mi lehet az oka és hogyan lehet ezen segíteni?
Üdv
Mert biztos az a gyorsabb! Különben miért kerülné?
Csatolj képet (screenshot) ide!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
PeterSenec wrote:HTC 3D EVO - Android 4.0.3 gépem van ez ideáig nagy szeretettel használtam a waze-t. Amióta a waze a nagy "újítást" megtette azóta egyszerűen számomra lehetetlen korrektül használni a programot.
1, legfontosabb BAJ: amikor a narancssárga körre kattintok az helyett, hogy megjelennének a funkciók, jelenteném ezt azt a program lefagy, és vagy be kell mennem a programok menübe és ott leállítani a wazet, vagy olyan is előfordul, hogy muszáj az egész telefonomat/rendszert újra indítanom.
Szeretnék vissza térni a régi bevált waze-hoz, vagy egy hathatós megoldást kapni.
Más programokkal rendszerrel nincs gondom,
Próbáltam a jelentés funkciót kihasználni - de semmilyen válasz nem érkezett.
A wazet töröltem a telefonból majd újra telepítettem, az sem segített.
Segítsetek kérlek.
Köszönöm
Miután törölted a programot, töröld a waze mappát is! Csak utána tedd fel újra!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message