Post by TT76
arol101 wrote:Azóta is folyamatosan vezetek és most már a pontok sem gyarapodnak... Megint szerver gond van???
nem megint, még mindig. a szerver gond az olyan mint a korrupció, mindig is van/volt/lesz :lol:
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
fontixmac wrote:Röhejes ez a pontozás.
Hosszú időn keresztül 5 pont kellett hogy király legyek és volt kb. 107000 pontom.
Most már csak kb 105000 pontom van és 2 hete 0 pont kell hogy király legyek.
mindig ez van, ha bevezetnek valami új funkciót akkor első körben letérdel tőle a térképfrissítő meg a pontozó rendszer (is) :) múltkor az 'itt parkolsz', most a 'kedvenc boltok'... bár a térkép ma már frissült úgyhogy előbb-utóbb megint jó lesz minden. addig meg: türelem, tornaterem
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by TT76
vequalsdividedt wrote:Nem függ a pontozás (és semelyik másik) a többi dologtól.
Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
persze biztos nem, bár azt erősen kétlem hogy itt bárki tudná hogy a waze melyik szerverén pontosan mik futnak és hogyan. nekem csak gyanús hogy az utóbbi 1-2 hónapban amikor nagyon megállt a pont és a térkép frissítés akkor jött ki a két újdonság :)
arol101 wrote:Azt tudja valaki, hogy miben lett jobb nekem, hogy szintet léptem? Felnőttből harcosba... Azt írja egy pajzs a jutalmam. És ez mi ellen véd? Vagy hogy kell értelmezni? Csak egy 'kedvenc boltjaid' című menüpont jelent meg ami eddig nem volt de azt nem igazán tudom mire használni. Van valami egyéb haszna? Köszi Köszönöm előre is...
valami olyat ír a waze hogy a minél magasabb szinten vagy annál hangsúlyosabbak a jelentéseid és a tőled jövő forgalmi adatok (haladási sebesség pl) annál jobban befolyásolják a tervezést. de hogy ebből a valóságban mi igaz szerintem azt se nagyon tudná megmondani senki :)
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by vadameredeti
Sziasztok,
ez nálam is így van, szeptember ezen pár napja egyelőre a felhőben van :)
De azóta már frissült a 25 és 26, legalábbis nálam.
A jelentések nekem is működtek ebben az időszakban, sőt a megköszönt jelentésekről is érkezett visszajelzés.
Most hogy én is ránéztem, valóban valamennyi pontszámlálás összesítés "szünetel", és ez igaz a szerkesztések összesítésére is.
Viszont a térképen lévő bejelentések dátuma is ezen napok komplett hiányára utal, ami ad némi reményt:), ez alapján ez mindenkinél jelentkező problémának tűnik.
Ilyen már többször előfordult, egy kis időbe telik, mire visszaáll a rend, volt már rá példa, ilyenkor a jelentett hibák is ömlesztve szoktak előkerülni, és a térképen megjelenni, a jelentés eredeti dátuma miatt viszont már néha egyből némileg pirosló színnel:)).

Üdvözlettel:
Vadameredeti
vadameredeti
Posts: 54
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times
Send a message

Post by VBelarc
Hali!

Kb szeptember 20. óta nem frissültek a pontjaim! Kb 4000km-t mentem azóta! Meglepve tapasztaltam, hogy egy tegnapi jelentésemért megkaptam a 6 pontot, de a kilométereim továbbra sem jelennek meg! Türelmes vagyok, de hová forduljak? Kinek írjak ez ügyben? Köszike! :)
VBelarc
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by VBelarc
Köszönöm!
VBelarc
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by vequalsdividedt
Ezzel kapcsolatban csak egy dolgot tudok mondani: Nem kell aggódni! :)
vequalsdividedt  
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by vequalsdividedt
VBelarc wrote:Hali!

Kb szeptember 20. óta nem frissültek a pontjaim! Kb 4000km-t mentem azóta! Meglepve tapasztaltam, hogy egy tegnapi jelentésemért megkaptam a 6 pontot, de a kilométereim továbbra sem jelennek meg! Türelmes vagyok, de hová forduljak? Kinek írjak ez ügyben? Köszike! :)
Szia
Nem számoltam, de legalább három helyen is feltetted ezt a kérdést.
Itt nagyon jó helyen is lenne, de ha egy kicsit visszább olvasnál, látnád hogy mostanság zűrök vannak a pontszámítással, de nem kell nagyon megijedni és hívni a forró drótot, néha előfordul és - számomra az elmúlt 4,5 évben - pont még nem veszett el.
vequalsdividedt  
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by vequalsdividedt
PR1983 wrote:
VBelarc wrote:Hali!

Kb szeptember 20. óta nem frissültek a pontjaim! Kb 4000km-t mentem azóta! Meglepve tapasztaltam, hogy egy tegnapi jelentésemért megkaptam a 6 pontot, de a kilométereim továbbra sem jelennek meg! Türelmes vagyok, de hová forduljak? Kinek írjak ez ügyben? Köszike! :)
Sziasztok, nálam is ez a helyzet, legalább is már a jelentésekert kapom a hat pontokat.
De a km-ert már kb 2 hónapja semmit, sztem nálam más gubanc is lesz.
Vki tud érdemben segíteni, utánanézni?
Köszi
Nincs más gubanc. Türelem (tudom, már elfogyott sokaknál)
vequalsdividedt  
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by vequalsdividedt
fontixmac wrote:Nekem 5 pont kell hogy király legyek. Ez van kb 2 hete, azóta 3 szór tankoltam teli :)
A teletankért nem jár pont. :D

Jön az, türelem (ha van, ha nincs)
vequalsdividedt  
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png