Post Reply

Jóvá nem írt pontok

Post by
Sziasztok! 3 hónapig működött minden, egy hete nem számolt kb. 1500 km-t és egy rakás jelentést. Egyszer lemerülőben volt a telom. Tableten bejelentkeztem, azon folytattam a navigálást. Lehet a pontletiltás a büntetés, amiért két helyen bejelentkeztem?

POSTER_ID:17393696

1

Send a message

Post by albandy
MGB975 wrote:Nekem sem frissültek a pontjaim kb 2 hete. Előtte is kb másfél hét után frissült. De nem csak a km pontjaim, de még a mindenféle jelentések után járó pontjaim sem frissültek, pedig volt mindbol sok. De ahogy a slágerlistákat nézem, nem változtak az ismerőseim pontjai sem...
Mondjuk nem vágok eret, csak kíváncsi vagyok, mikor fog frissülni?
soon :D
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by arol101
Sziasztok!
Akkor nem írom le én is, úgy látom nem vagyok egyedül a pontok hiányával.
Annyit tennék hozzá, hogy eddig x ezer pontot írt, hogy szintet léphetek, most meg kétszer annyit.
???
Így sosem fogom elérni a következő szintet.
Valakinek valami ötlete?
Koszi előre is.
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Még csak 2. szinten vagyok. Felnőtt wazzer...
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Helló!
Már jobb, de 150 km-ért kaptam 10 pontot.
Nem 3 jár km-enként?
Koszi.
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Sziasztok!
Nekem most nem a pontokkal van a gond, hanem a ranggal. Több, mint egy hete azt írta, hogy 500 pont kell, hogy szintet lépjek. Azóta vezettem kb. 700 km-t, és bár több, mint ezer pontot kaptam is érte, a rangom még mindig csak a régi, és azóta azt írja, hogy már csak 0 pont kell, hogy szintet lépjek... Ez mi? Köszi előre is a segítséget.
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Bakker, akkor ezt besz**tam!
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Azóta is folyamatosan vezetek és most már a pontok sem gyarapodnak... Megint szerver gond van???
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Úgy látszik csak írnom kellett... Pontok, rang rendben. Köszönöm.
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Azt tudja valaki, hogy miben lett jobb nekem, hogy szintet léptem? Felnőttből harcosba... Azt írja egy pajzs a jutalmam. És ez mi ellen véd? Vagy hogy kell értelmezni? Csak egy 'kedvenc boltjaid' című menüpont jelent meg ami eddig nem volt de azt nem igazán tudom mire használni. Van valami egyéb haszna? Köszi Köszönöm előre is...
arol101
Posts: 12
Send a message

Post by arol101
Rendben, köszönöm.
arol101
Posts: 12
Send a message