Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Jóvá nem írt pontok

Post by pszicho666
Sziasztok! 3 hónapig működött minden, egy hete nem számolt kb. 1500 km-t és egy rakás jelentést. Egyszer lemerülőben volt a telom. Tableten bejelentkeztem, azon folytattam a navigálást. Lehet a pontletiltás a büntetés, amiért két helyen bejelentkeztem?
pszicho666
Posts: 1

POSTER_ID:17393696

1

Send a message

Post by Peti_22
Sziasztok!

A következő problémával szembesültem tegnap /12.11./ este: az eddigi pontjaim nemhogy nem nőttek, hanem csökkentek az applikációban (ios), kb. 3 ezer ponttal.
A webes felületre belépve 2243 ponttal látok többet jelenleg, mint amit az applikáció csökkentett pontszámai mutatnak.
Még a webes felületen látott pontszámhoz képest is minimum 2 ezer ponttal kellene többnek lennem a számításaim szerint (heti rendszerességgel jegyzem fel a pontjaimat és a helyezésemet).

Tudna valaki segíteni abban, hogy mi lehet a probléma oka, és automatikusan helyreáll-e a dolog?
Remélem nem vesznek el a pontok!

Előre is köszi a választ!
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Peti_22
MGB975 wrote:
Peti_22 wrote:Sziasztok!

A következő problémával szembesültem tegnap /12.11./ este: az eddigi pontjaim nemhogy nem nőttek, hanem csökkentek az applikációban (ios), kb. 3 ezer ponttal.
A webes felületre belépve 2243 ponttal látok többet jelenleg, mint amit az applikáció csökkentett pontszámai mutatnak.
Még a webes felületen látott pontszámhoz képest is minimum 2 ezer ponttal kellene többnek lennem a számításaim szerint (heti rendszerességgel jegyzem fel a pontjaimat és a helyezésemet).

Tudna valaki segíteni abban, hogy mi lehet a probléma oka, és automatikusan helyreáll-e a dolog?
Remélem nem vesznek el a pontok!

Előre is köszi a választ!
Nekem hasonló. Volt kemény 8275 pontom. Látom, h végre változott a heti összesítésben és összekapartam 1941 pontot. Erre nemh ennyivel több lenne, hanem lett belőle 7331...
A másik meg, h reggel meglepődve tapasztaltam, h nem tudok jelenteni, mert lefokozott baby wazernek... Wtf?? A csíkon látszik, h hol tartok valójában, tehát már rég felnőtt vagyok, de a program szerint meg baby. Valami nagyon nem kerek.

Köszi a visszajelzést.
Hát igen, időnként vannak érdekességek, nekem ez 100 ezres pont körüli nagyságrendben van... :roll:
De azért bízom benne, hogy mihamarabb rendeződik a helyzet, és nem vesznek el a gyűjtögetett pontjaink. ;)
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Peti_22
Még mindig ugyanaz a helyzet...
Én úgy látom, h nekem a dashboardon is kevesebb van, mint amennyi pontom valójában lehetne, már csak azért is, mert a dashboard 15 napja nem frissült!
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by Peti_22
Na, ma reggelre rendeződött a helyzet, megvannak a helyes pontok és helyezések. :)
Peti_22
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by poc-ok
Becq74 wrote:
pszicho666 wrote:Sziasztok! 3 hónapig működött minden, egy hete nem számolt kb. 1500 km-t és egy rakás jelentést. Egyszer lemerülőben volt a telom. Tableten bejelentkeztem, azon folytattam a navigálást. Lehet a pontletiltás a büntetés, amiért két helyen bejelentkeztem?
Szia!
Ha késik egy hetet, az itt is bőven belefér, ne aggódj!
;)
Én is izgultam már, hogy nem jött meg időben, de ha menet közben befogadta az akcióidat (kaptad a pontokat a veszély jelentéseid után), akkor nem lesz gond...
:)
Az én vasamról kínozva a Tapatalk segítségével
nyugi, nekem most szeptember 20. 18.00 az utolsó utazás... még nem frissült.
poc-ok
Posts: 323
Has thanked: 33 times
Been thanked: 68 times
Send a message
Hardware: iPhone 6S / OS: IOS10
Editor level: 5; Area: Magyarország / Hungary

Post by poc-ok
drsanya80 wrote:Sziasztok!

Akkor nem csak nálam hiányoznak pontok, de nekem komplett napok hiányoznak (200-300km)
Persze szeptember 20-óta minden hiányzik akárhány utam volt... :) Legyetek türelmesek... utol fogja érni magát és nem veszlik el pont, néha előfordul az ilyen.
poc-ok
Posts: 323
Has thanked: 33 times
Been thanked: 68 times
Send a message
Hardware: iPhone 6S / OS: IOS10
Editor level: 5; Area: Magyarország / Hungary

Post by poc-ok
music008 wrote:Hát, ezt nem tudom ebben a formában megerősíteni. Többször volt már rá példa, hogy komplett napjaim, útjaim elvesztek, pedig befogadta a menet közbeni jelentéseket. (Lehet, hogy a jelentések pontjait jóváírta, ezt utólag nehéz követni, de erre sem vennék mérget.) Most éppen a szeptember 21-22-én és a 23-án 18:00 óra előtt megtett utak tűntek el, pedig rendszeresen el szoktam küldeni a fájlnaplót.
A másik furcsaság, hogy az augusztus 22-i hét óta nem váltott hetet, azóta nem nullázta a heti pontokat.
Utóbbit meg tudom erősíteni! Az tuti hogy nem nulláz :)
poc-ok
Posts: 323
Has thanked: 33 times
Been thanked: 68 times
Send a message
Hardware: iPhone 6S / OS: IOS10
Editor level: 5; Area: Magyarország / Hungary

Post by PR1983
VBelarc wrote:Hali!

Kb szeptember 20. óta nem frissültek a pontjaim! Kb 4000km-t mentem azóta! Meglepve tapasztaltam, hogy egy tegnapi jelentésemért megkaptam a 6 pontot, de a kilométereim továbbra sem jelennek meg! Türelmes vagyok, de hová forduljak? Kinek írjak ez ügyben? Köszike! :)
Sziasztok, nálam is ez a helyzet, legalább is már a jelentésekert kapom a hat pontokat.
De a km-ert már kb 2 hónapja semmit, sztem nálam más gubanc is lesz.
Vki tud érdemben segíteni, utánanézni?
Köszi
PR1983
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by SkyLineGT3000
Nekem sem frissültek a pontjaim kb 2 hete. Előtte is kb másfél hét után frissült. De nem csak a km pontjaim, de még a mindenféle jelentések után járó pontjaim sem frissültek, pedig volt mindbol sok. De ahogy a slágerlistákat nézem, nem változtak az ismerőseim pontjai sem...
Mondjuk nem vágok eret, csak kíváncsi vagyok, mikor fog frissülni?
SkyLineGT3000
Posts: 8
Been thanked: 1 time
Send a message